House for Rent Attic (top floor of the roof) in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 650 Euro. Tirana

House for Rent 20/09/2023 12:13 Post ID: 174467


Payment

650 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 100.00 m2 with 2 Toilete
Floor Attic (top floor of the roof) Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 192,474 Euro
Distances 1.08 km from city center
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga Selita e Vjeter Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 151

✨QERA Super Penthouse 2+1+2 me verand
📍Kopshti Botanik
🛋️Totalisht i arreduar
🪜Kati 5, me ashensor
•Sistem Kondicionimi
💶Cmimi: 650 euro ( i perfshire dhe garazhdi)