House for Rent Penthouse (panoramic top floor) in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 850 Euro. Tirana

House for Rent 17/09/2023 12:41 Post ID: 174416


Payment

850 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 178.00 m2 with 1 Toilete
Floor Penthouse (panoramic top floor) Floor 8 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 207,431 Euro
Distances 2.28 km from city center
City - Zone Tirana - Laprake
Address Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 17

Japim Super apartament per qera , perball bllokut Gintash ne laprake, prane Uni. Zoja e keshillit te mire. apartamenti sapo eshte mobiluar , me mobilje super cilesore, dhe eshte i kompletuar , me kuzhine te vecuar, soxhornonsuper te bollshme , verande 70m2 dhe 2 dhoma gjumi shume te bollshme. Aprtamenti eshte ne katin e 8 , te nje pallati te mireadministruar. Jepet dhe per studentat e zojes se keshillit te mire. Cmimi i disk sipas kerkeses