House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 450 Euro. Tirana

House for Rent 19/09/2023 17:05 Post ID: 173782


Payment

450 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   (For 6 people maximum).
Square Feet 108.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 118,358 Euro
Distances 2.86 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 12

Informacion mbi apartamentin:(A3A2)
• Kati i 3-te
• Sipërfaqja e apartamentit 107.95 m2
• Sallonin e Ndenjes
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualet
• 2 Ballkon
• Bosh
• Sistem Kondicionimi.
• Orjentimi Veri-Lindje
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim dhe biznes.
Për ta vizituar me kontaktoni

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje pent house apartment for rent fleat for rent house for rent in shkoder house for rent in himare flat for rent tirana house for rent in kosovo rent housing near me delijorgji for rent real estate property albania rental housing near me flat for rent pristina rent house apartment near me house for rent in kavaje bed station shkoder hotel 400 euro for rent in tirana 2+1 real estate rental apartments rental houses apartments home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana house for rent in pristina kosovo house in shkodra rental home apartments apartment for rent in bllok tirana apartments for rent tirana vacation homes for rent in tirana albania house rental site house for rent astir apartment for rent tirana house for rent in fier for rent chemney rend house daily rent house for rent tirana cheap apartments in albania private house in tirana house for rent in permet house for rent in pogradec house for rent in lezhe homes for rent pristina cheap accommodation in saranda albania private house apartments for rent pristina kosovo apartment for rent rent room house for rent in korce house for rent in vlore rental homes condos near me rent homes or apartments near me house for rent in vlora rental homes apartments houston