House for Rent Penthouse (panoramic top floor) in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 700 Euro. Tirana

House for Rent 06/09/2023 21:24 Post ID: 170921


Payment

700 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 100.00 m2 with 1 Toilete
Floor Penthouse (panoramic top floor) Floor 11 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 193,719 Euro
Distances 0.63 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Myslym Shyri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 60

Penthouse i kompletuar dhe gati per banim . Ballkon i madh panoramik . 1+1 me 1 tualet 100m²

• 1 dhome gjumi
• 1 tualet
•Kondicioner ne cdo dhome
•Ballkon i madh dhe panoramik
•Ashensor

Apartamenti ka ndricim natyral gjithe diten me orientim lindje-perendim. Shume prane qendres se Tiranes ne nje nga zonat me te preferuara me te gjitha facilitetet e nevojshme. Kuzhina teresisht e kompletuar . Televizor Smart , lavatrice si edhe mundesi parkimi me pagese ekstra
Kusht: 2 muaj qera garanci dhe pagesa e qerase se muajit te pare