House for Rent Penthouse (panoramic top floor) in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 1,000 Euro. Tirana

House for Rent 07/09/2023 23:44 Post ID: 170849

Payment

1,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 120.00 m2 with 2 Toilete
Floor Penthouse (panoramic top floor) Floor 11 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 296,114 Euro
Distances 0.51 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Bardhok Biba ,Shqiperia - Maps
Reads 46
File list: png_20230315_142139_0000.png,

Penthouse 2+1+2 prapa 15 katshit ,vetem 1 minute ne kembe nga Sheshi Skenderbej. 120m²

• 2 dhoma gjumi
• 2 tualete
[Tualeti i pare me vaske brenda nje prej dhomave te gjumit dhe tualeti i dyte me dush]
•3 Kondicioner
•Ballkon
•Ashensor
•SmartTV
•Oxhak

Cmimi i padiskutueshem.
Kusht: 2 qera garanci dhe qeraja e muajit te pare