House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 1,000 Euro. Tirana

House for Rent 28/09/2023 16:07 Post ID: 163513


Payment

1,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 110.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 6 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 296,114 Euro
Distances 1.47 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 158

Disponojmë Apartament për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Selvisë në afërsi të Vilës Gold.

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 124 m2.
• Sipërfaqe neto: 110 m2
• Kati 6
• Me hipotekë.

Organizimi:
•Ambient ndenje
•Ambient gatimi
•2 dhoma gjumi
•2 tualete
• 1 Ballkon


Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor
• Me sistem kondicionimi
• Me Garazhd

Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë, ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Apartamenti është i sapomobiluar dhe nuk është banuar asnjëherë.

Për ta vizituar na kontaktoni!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana