House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 110,000 Euro. Tirana

House for Sale 02/12/2023 10:13 Post ID: 163162


Payment

110,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 103.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 30,749,125 Euro
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Rruga e Dajtit - Maps
Reads 98


OFROJMË 🏙️ APART 2+1 + Verandë NË SHITJE. PALLAT I RI ZONA E FRESKUT PRANË RESTORANT QESARAKA DHE KOMPLEKS LUGANO📍 TIRANË.

✅ Përshkrimi i pronës

• Siperfaqe 103m2 + 15 me verandë
• 1 Tualet
• 1 Ballkon + verandë
• Korridor
• Kati 4 pall me 9 kate
• 2 Dhoma Gjumi
• Me Ashensor
• I Mobiluar
• Orientim Jug - Perëndim
• Me Hipotek

💶 110.000 €

📲 WhatsApp | Telefon📞 | E-mail