House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 550 Euro. Tirana

House for Rent 18/07/2023 09:49 Post ID: 155779


Payment

550 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 104.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 143,615 Euro
Distances 2.05 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Kongresi i Manastirit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 12

Japim me qira apartament tek Kompleksi ASL, pranë QSUT
Apartamenti është i organizuar si me poshte :
Sallon ndenje me kuzhinë ,
Dy dhoma gjumi ,
Dy tualete.

Çdo gjë është e re dhe apartamenti është i pabanuar më parë. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.