House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 750 Euro. Tirana

House for Rent 06/07/2023 21:41 Post ID: 152290


Payment

750 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 76.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 214,067 Euro
Distances 2.26 km from city center
City - Zone Tirana - Sauk
Address Liqeni Thate Farke,Shqiperia - Maps
Reads 17

Condo/Apartment - For Rent/Lease - Zone rurale, Albania

Apartament 1+1 me qira tek Lakeland Rezidence !

Qira mujore 750 €

Liqeni i Farkes - Sauk - Zone Rurale, Shqipëri

 •Nr. Total i Dhomave 2
 •Nr. i Dhomave të Gjumit 1
 •Nr. i Banjove 1
 •Sipërfaqja Totale (m2) 76
 •Viti/Muaji qe është ndërtuar 2022/01

Zgjidhni Lakeland Residence per te pasur nje jetese sa me shume komode ne mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster. Nje residence prane liqenit te Farkes, nje destinacion fantastik per te apasionuarit pas natyres.

Ky apartament ofrohet i arreduar me arkitekt,dhe i nderthurur me detaje luksoze.
Elektroshtepiaket jane te markave me te mira,duke plotesuar cdo nevoje tuajen.


Ne rezidence ka mundesi per poste parkimi me pagese ekstra.

Per nje vizite ne prone, me telefononi

Re/Max Golden Group