House for Rent Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 450 Euro. Tirana

House for Rent 28/09/2023 22:26 Post ID: 103495


Payment

450 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   (For 4 people maximum).
Square Feet 90.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 145,654 Euro
Distances 1.82 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address 5 Maji - Maps
Reads 31994

Ne fund te rruges 5 Maji, jepet me qera apartament 2+1,
90
𝐦2
ne proces mobilimi.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine
gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi  dhe 1
tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti
ndodhet ne katin 2-te  te nje pallati te
pajisur me ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi  450 Euro  Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana