House for Rent Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 700 Euro. Tirana

House for Rent 21/09/2023 16:21 Post ID: 103481


Payment

700 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   (For 5 people maximum).
Square Feet 125.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 1 with 1 Elevator
Property Invest Such properties cost approx: 182,783 Euro
Distances 2.03 km from city center
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga Shyqyri Brari ,Shqiperia - Maps
Reads 22502

Me Qera: 3+1+2wc Kopshti Zologjik Përball Pavarotti | Kati 1, Pallat I Ri (Me Pamje Nga Kop Zoologjik Dhe Liqeni | Apt I Kompletuar, Cdo Ambient Me Kondicioner | Cdo Elektroshtepiake A++ Cilesore | Instalime Cilesore


Q4214


Te Dhenat E Ndarjes:


- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 125m2

- Sip Neto: 115m2 

- Kati:1

- Katet E Pallatit:6

- Pallati Ri 

- Viti I Ndertimit: 2014

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


Super Apartament 3+1+2wc Kopshti Zologjik Përball Pavarotti  

- Apartament Me Super Planimetri

- 3 Dhoma Gjumi Të Mëdha 2 Tualete Sallon Kuzhinë Të Madhe Dhe Dalje Në Ballkon Me Pamje Nga Zologjiku Dhe Liqeni

- 2 Dhomat Me Krevat Dopio Dhe E Treta Me 2 Tek Me Dollape Të Mëdhenj Krevat Dhe Dyshek Cilësor

- Të Gjitha Ambjentet Me Kondicionerë

- Të Gjitha Elektroshtëpiaket Cilësor- Një Zonë Fantastike Pasi Ke Ngjiturë Kopshtin Botanik Zologjikun Dhe 2 Min Në Këmb Liqenin Artificial


Ka Dalje Direkt Në Autostradë Del Direkt Në Rrugë Të Kosovarëve Komunë Të Parisit ..

Një Nga Vendodhjet Më Të Mira Për Të Gjtha Facilitet  Që Ofron...
Cmimi: 700 Euro / Muaj


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


Tel Ose Whatsapp: