House for Rent Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 800 Euro. Tirana

House for Rent 27/09/2023 18:11 Post ID: 102571


Payment

800 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   (For 6 people maximum).
Square Feet 145.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 6
Property Invest Such properties cost approx: 200,281 Euro
Distances 0.85 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Mine Peza Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 23778

Here Te Pare Me Qera 3+1+2wc ( Rruga Mine Peza ) Kati 6, Pa Ashensor Totalisht I Rregulluar Dhe Shtruar Me Parket Ne Gjendje Shume Te Mire, Mundesi e Mire Per 4-5  Studente ( 160 - 200 Euro/Person ) | Planimetri Shume Te Rregullt- Totalisht E Mobiluar - Në Gjendje Shume Te Mire


Q4228


Te Dhenat E Ndarjes:


- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + Kuzhine

- 2 Tualete

- 1 Korridor 

- 2 Ballkone


-Sip Totale:145 m2

-Sip Neto: 130 m2

-Kati:6

-Katet E Pallatit:10

-Pallat I Ri

-Viti I Ndertimit: 2002


Karakteristika:  


- Jepet Apartament Me Qira Per Here Te Pare Totalisht I Rregulluar E Shtruar Me Parket Ne Gjendje Shume Te Mire

- Fantastike Pe r4-5  Studente ( 160 - 200 Euro/Person )

- Çdo Gje Ne Gjendje Te Mire E Rregulluar 3+1 Me Kuzhine Me Vete Dhe 2 Tualete + 2 Ballkone  


- Vendodhje Fantastike,Afer Prokurorise Se Pergjishme Shume Afer Zogut Te Zi.


- 100% E Rregulluar

- Planimetri Shume Te Rregullt

- Totalisht E Mobiluar 

- Në Gjendje Shume Te Mire


- Mobilim Totalisht I Rregullt

- Zona Ofron Parkim 


- Pajisjet Te Gjitha Ne Gjendje Shume Te Mire 

- Dhome Gjumi Totalisht E Mobiluar

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientim J

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare


Extra: 

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik Cmimi: 800 Euro / Muaj


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 2.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana