House for Rent Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 700 Euro. Tirana

House for Rent 28/09/2023 13:39 Post ID: 102561


Payment

700 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   (For 6 people maximum).
Square Feet 110.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Such properties cost approx: 198,905 Euro
Distances 0.69 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Prokop Myzeqari - Maps
Reads 21376

3+1+Kzh Me Vete+2wc (Rr. Fortuzi -Afer Prokurorise | 2min ne Kembe nga FSHN ) **Vend Parkimi Personal -- Kuzh. e Kompletuar +1Dh. me PARKET & Gila Persiane (Qetesi & Gjelberim) - Ndriçim Natyral Dhe Qetësi Absolute 


**** i Pershtatshem per 4 Studente


Q3969


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhomë Gjumi 

- 1 Sallon

- 2 Tualet 

- 1 Ballkon

- 1 Korridor 

- 1 Kuzhinë


- M2 Total:  110m2

- M2 (Neto):   110m²

- Sipërfaqe Në Çertifikatë : 86.00m²

- Sipërfaqe Shtese : 24m² E Cila Është E Pa Legalizuar Por Është Ndërtuar Mbi Pronën Private Të Pronarit Dhe Nuk Ka Rrezik Të Prishet.

- Kati: 2

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat  :   Ekzistues 

- Viti I Ndertimit: 

- Ashensor: Jo  


Karakteristika: 


- Apartament Me Vendodhje Shum Të Mirë Në Një Zonë Të Qetë Dhe Të Pastër

- Vend Parkimi  Parkimi Para Shtëpisë.


- Apartament Me Planimetri Perfekte

- Organizohet Nga Korridori I Cili Është Lidhës Me 2 Dhomat E Gjumit,  Sallonin, Dhe Tualetin.

- Dhoma E Gjumit E Shtruar Me Parket Cilësor Gjerman 100% Dru

- Dyer Të Brendshme 100% Dru

-  Kuzhinë Më Vete  100 % Dru Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiake

- Kondicioner 18-Ësh Inverter Midea Në Dhomën E Ndenjes, Dhe 12-Ësh Inverter Midea Në Dhomën E Gjumit

- Vetrata Plastike Dopioxham Gjermane 

- Grila Persiane

- Ballkon Me Gjelbërim, Qetësi Absolute Dhe Ajër I Pastër.

- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Dhe Të Dy Me Dritare AspirimiÇmimi : 700 Euro  ( I Diskutueshëm )


Tel Ose Whatsapp:shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana