House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 46,000 Leke. Tirana

House for Rent 28/09/2023 22:15 Post ID: 101347


Payment

46,000 Leke

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 2 people maximum).
Square Feet 56.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Such properties cost approx: 105,399 Euro
Distances 0.85 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Mine Peza - Maps
Reads 26261

Rruga Mine Peza prane Karburant Gazhelit, jepet me
qera apartament 1+1, 56
mso-bidi-font-family:"Cambria Math"">𝐦2  i
mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e
ngrenie, 1  dhome gjumi  dhe 1 tualet 
dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te  te nje pallati ekzistues .

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol"">Apartamenti lirohet ne fund te
muajit Shtator.

 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

 CMIMI: 46,000 Leke

 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne
prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje penthouse remax albania saranda real estate rental apartments rental homes apartment complex rent homes or apartments near me rental homes condos near me rent house apartment near me rental homes apartments houston rent house apartments near me rent houses apartments apartment rental tirana rent homes apartments rent apartment pristina apartments for rent pristina house for rent in pristina albania house rental site house for rent astir house for rent in fier pent house rental homes apartment private house in tirana house for rent in shkoder house for rent in durres 400 euro for rent in tirana 2+1 remax albania tirana rental homes apartments remax albania durres remax albanian remax albania vlore rental homes apartments near me house for rent in pristina kosovo rent apartment pristina apartments for long term rent in prishtina kosovo apartments for long term rent in pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo apartments for rent pristina kosovo house for rent in tirana apartment for rent tirana daily rent rend house apartment for rent bed station shkoder hotel guest house cheap apartments in albania rent room apartment rent house for rent in permet house for rent in korce house for rent in lezhe home for rent rruga e durresit zogu i zi tirana