House for Rent Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 37,000 Leke. Tirana

House for Rent 03/12/2023 22:49 Post ID: 18278


Payment

37,000 Leke

Room | Kitchen 1+1, Furnished   (For 3 people maximum).
Square Feet 87.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 3
Property Invest Such properties cost approx: 84,778 Euro
Distances 1.88 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 339451

Jepet Me Qera  1 + 1 (87 M2) Tek Rruga E Elbasanit - Zone Perfekte | Totalisht I Mobiluar | Hapesire E Bolleshme Me Planimetri Te Rregullt Dhe Ndricim Perfekt | Shtruar Me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham / Izolim Akustik | Ballkon | Kuzhine E Re | Instalimet Te Gjitha Funksionale 


q4354

Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Ballkon I Madh 

 

Karakteristika:  

- Ne Gjendje Shume Te Mire, Muret E Patinuara, Dritaret Me Xham Te Dyfishte

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral. 

- Orientimi: L-p; 

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare Dhe Afer Rruges Kryesore. 

- Vetem 5 Minuta Nga Qendra


- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte Etj)

- Kuzhine E Re

- Dere E Druri 

- Banjo E Madhe 

- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham 

- Tavane Druri. 

- Me Pllake

- Instalime Elektrike Cilelesore


- Apartament I Me Organizim Te Rregullt Me Pamje Ne L-p 

- Totalisht E Mobiluar

- E Survejuar Nga Kamerat

- E Pershtatshme Per Nje Cift

- Zona Ofron Qetesi Dhe Siguri 

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: L -p( Perfekt)


- Ambiente Te Perbashketa ( Kopesht , Lulishte Etj)

- Facilietet Afer Te Gjitha Afer, Furre Buke, Banka, Supermarket, Shkolla, Kopshte, Parqet Etj.

- Akses Me Transport Publik 

- Shume Afer Rruges KryesoreCmimi: 37,000 Leke

Paradhenie. 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: