Shtepi me qera ne Tirane, 3+1, Ambjenti Pjeserisht e mobiluar, Pagesa 3,500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 27/11/2023 11:42 Post ID: 53874


Pagesa

3,500 Euro

Ambjenti 3+1, Pjeserisht   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 541.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 760,469 Euro
Distanca 6.98 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Lunder, Albania - Harta
Lexime 7207

Vila ndodhet tek Kompleksi Akacia Hills 2, Tiranë.

Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e vilës: 541 m2 Neto.
• 3 Kate.
Organizimi :
• Ambientet e ndenjies.
• Ambient ngrënie.
• 3 dhoma gjumi të mëdha.
• 3 tualete.
• 2 ballkone
Cilësime të tjera:
• Mure kripe.
• Sistem kapot.
• Sistem kamerash.
• 2 poste parkimi.
• Sistem daikin me vlerë.
• Zone e qete dhe e preferuar per banim.
• Me akses te shpejte ne facilitetet qe ofron nje nga zonat me elitare te qytetit.
• Kubaturë e rregullt.

Për ta vizituar na kontaktoni!