Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 10,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 07/02/2024 00:03 Post ID: 230371


Pagesa

10,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 639

Dhoma dhe shtepi me qera per studente ( vajza)
- Dhome per 1 person me hyrje me vete dhe e kompletuar me super mobilim + banje, 60 Euro.( vendoset dhe krevat dopio).
- Dhome per 2 persona me hyrje me vete dhe e kompletuar me super mobilim + banje, 100 Euro.
- Hyrje 1+1 e kompletuar me mobilim bashkekohor 250 Euro

[email protected]