Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 300 Euro. Tirane

Shtepi me qera 19/11/2023 20:46 Post ID: 196042


Pagesa

300 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 61,752 Euro
Distanca 87.10 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa HOXHA TASIM - Harta
Lexime 929

Detajet e Pronës:
Shtëpi private 1-katëshe, në afërsi të Restorant Triss
Sipërfaqe: 90 m2


Struktura:
•Sallon dhe Kuzhinë
•2 Dhoma Gjumi
• Oborr
•Tualet

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar, hera e parë qe jepet me qira.
Lokalizuar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shume pranë stacionit të autobuzave te Unazës dhe Porcelanit.
Preferohen familjarë.


*Çmimi i qirasë: 300 euro/muaj.