Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 25/09/2023 11:45 Post ID: 176301


Pagesa

350 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 97,838 Euro
Distanca 1.91 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Albanopoli Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1778

Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko
Ndodhet ne katin e 2 te nje vile
Organizohet nga salloni me kuzhinen,dhoma e gjumit,nje tualet dhe nje ballkon
Per me shume info dhe nje vizite ne prone me kontaktoni