KERKOJ SHTEPI ME QERA PER STUDENTE Tirane

Kerkesa Per Shtepi 24/09/2023 21:15 Post ID: 176292


Pagesa

250 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 50.00 m2 me 1 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 0 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 74,174 Euro
Distanca 2.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 336

Pershendetje kerkojme shtepi me qera, max 3 persona , te jete e mobiluar si dhe cmimi 250-300 mije leke te vjetra maksimumi.