Shtepi me qera Vila Luksoze ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,300 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 09:44 Post ID: 175762


Pagesa

1,300 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 351.00 m2 me 2 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 406,334 Euro
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 7

Agjencia Morina jep me qira Vile 2 kateshe, Rruga Bardhyl – prane QSUT, 1300 euro

 

• Tipologjia: Vile 2 kates

• Adresa: Rruga Bardhyl

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe 350m²

• 💶 1300 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale 350m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete prane kryqezimit te Rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit. Shtëpia organizohet shumë mirë dhe është tërësisht e mobiluar.

Disponon 6 dhoma, 2 tualete, 2 oborre, 6 poste parkimi. E pajisur me sistem kamerash qe nje cilesie shume te mire, duke ofruar cilesi maksimale.

Organizimi si me poshte:

Kati 1

korridori shperndares

1 sallon ndenje

1 ambient gatimi

1 dhomë gjumi

1 paradhome (lavanderi)

1 banjo

1 depo

 

Kati i dytë

Korridori shperndares

3 dhoma gjumi

1 banjo

2 ballkone

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE