Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 150 Euro. Tirane

Shtepi me qera 12/09/2023 13:10 Post ID: 171994


Pagesa

150 Euro Zero Komision

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Distanca 0.38 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Luigj Gurakuqi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 885

Kerkoj dy vajza te rregullta per ndarje qeraje. Periudha minimale e qendrimit eshte 1 vit. Shtepia eshte e bollshme dhe plotesisht e mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet te sheshi Avni Rustemi, 10 minuta larg qendres. Pagesa mujore 150 EUR per person.