Realizoni festat me Andor Event me te gjitha sherbimet e duhura per ta bere unik eventin tuaj Tirana

Holiday arrangements 19/10/2022 19:16 Post ID: 80586


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Maps
Reads 256

Andor Event organizon dhe menaxhon eventet tuaja , te realizuara nga nje staf me kualitet dhe profesionist. 

Secili mund te sjelli idene e tij dhe ne ua realizojme ate ne detaje me dashuri dhe profesionalizem. Ne jemi nje strukture solide e ndertuar mbi bazen e organizimit ne detaj te festave tuaja.   

Cfare ofrojme ne:

🌸Dekor & Organizim eventesh 

🎀Ceremoni celebrimi

🥂Festa te personalizuara

🎭Animatore 

🎈Aksesore dekorativ 

💌Festa dasme 

🎁Konfeta

🎆Fishekzjarre profesionale 

 ✅Sherbime te tjera:

📸Sherbime fotografike

📷Foto ne studio

🎀Videoklipe

📽️Sherbime videografike 


📍 Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Tirane

📲📞Per prenotime kontaktoni ne numrin tone te telefonit: