Idea2Group organizon Festa dhe ditelindje te personalizuara per cdo moshe Tirana

Holiday arrangements 01/07/2023 17:15 Post ID: 80141


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Maps
Reads 376

🎉 Idea2Group organizon festa te ndryshme, te paharrueshme per cdo moshe.

💥 Ofron arredime te ndryshme per festen tuaj:

🎈Maskota dhe personazhet me te dashur per femijet tuaj
⚡Karakteret me te spikatur te filmave vizatimor
🎁Si dhe shume surpriza te tjera

Profesionalizem, pasion dhe eksperience te nderthurura se bashku per te krijuar nje fest te paharrueshme


📍 Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirane

📞📲Per prenotime kontaktoni ne numrin tone te telefonit!