SUN FLOWER ju ofron Buqeta, Kurora, Kompozime, Pergatitje eventesh, Projektim Lulishte etj. Tirana

Holiday arrangements 04/11/2023 09:46 Post ID: 14399


Payment

100 Euro

City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Kompleksi Halili, Tirana, Albania - Maps
Reads 1268

🤩SUN FLOWER ESHTE NJE DYQAN LULESH NATYRALE I NGRITUR MBI DESHIREN DHE PERKUJDESJEN PER LULET 🤩

🌹SUN FLOWER KA NJE VIZION TE QARTE DOKE OFRUAR SHERBIM PERFEKT JO VETEM NE NJE DYQAN POR NE NJE SERI DYQANESH 

🌹CDO BUQET E SUN FLOWER ESHTE E KOMPOZUAR ME DASHURI PROFESIONALIZEM DHE PERKUSHTIM

🌹NE KETE DYQAN JU MUND TE BLINI PER DERGESEN NE SHTEPI NE TIRANE TE LULEVE,BIMEVE,BUQETAVE,TRENDAFILAVE,LULEVE PER TAVOLINE.KOMPOZIME TE LULEVE,KOMPOZIMEVE TE FUNERALEVE ME LULE TE FRESKETA DHE ARTIFICIALE BRENDA DITES

🌟STAFI I SUN FLOWER JU MIREPRET

🌟STAFI I SUN FLOWER ESHTE I NJOHUR DHE I VLERSUAR PER CILESIN E LULEVE TE BLERA CDO DITE TE PAKETUARA NE MENYRE ELEGANTE NE BUQETA ME LULE TE FRESKETA NE KOMPOZIMET E LULEVE,NE DEKORIME DHE KOMPOZIME ME LULE PER DASMA ,EVENTE ,VENDNDODHJE

💐TEK SUN FLOWER MUND TE GJENI BIME LULESH DHE BIME TE GJELBERTA APARTAMENTESH 

💐NE DYQANIN TONE MUND TE GJENI NJE SHUME LLOJSHMERI BUQETASH NGA ME TE BUKURAT

🌸HISTORIA JONE NISI NE VITIN 2003 NE TREGETIMIN E LULEVE ME VAZO DUKE U PASUARUAR ME VONE ME LULE TE FRESKETA DHE ME NJE LARMI TE PAKONKURUESHME TE LULEVE,BIMEVE DHE PEME ME VAZO

🌸NJE NDER PIKAT TONA ME TE FORTA ESHTE PROJEKTIMI DHE GJELBERIMI I AMBJENTEVE TE BRENDESHME SI DHE ATYRE TE JASHTEME

🌸LULET KANE NEVOJE PER NJE PERKUJDESJE TE VECANTE DHE MOS U HABISNI NESE JU THEMI SE NE BOTE KA KULTURA SE BIMET E PERCEPTOIN NGROHTESINE QE U DHUROJME

🌟NE JEMI NJE BIZNES FAMILJAR QE PUNOIM ME PASION DHE DASHURI 

🛎️SUN FLOWER OFRON:

👉BUQETA

👉KURORA

👉DERGESA

👉KOMPOZIME

👉PERGATITJE EVENTESH

👉PROJEKTIM LULISHTESH

👉PAKETIME TE NDRYSHME

👉ZBUKUROJME MAKINA NUSESH

🤩SUN FLOWER KONKURON ME CILESI DHE ME CMIME ME TE MIRA NE TREG

📍SUN FLOWER E GJENI TEK 

📍ADRESA:RRUGA E DIBRES, KOMPLEKSI HALILI PERBALL VILES GOLD TIRANE

📩PER ME TEPER KONTAKTONI

📩E-mail:[email protected]