340x230    340x230

🏡 heqja e nishaneve

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🩺 klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj ...
04/02/2023 19:21

Zona: Komuna e parisit
🩺 klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
04/02/2023 17:37

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🩺 qendra orthodhokse diagnostike “ungjillezimi”nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profe...
04/02/2023 14:53

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🩺klinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
04/02/2023 09:16

Zona: Qender
📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh.qendra ofron: -shpejtesi dhe saktesi e gjithe games se analizave, per te gjitha specialitetet dhe ...
31/01/2023 19:47

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
📣klinika pediatrike diamant 📣🩺 klinika ofron vizita pediatrike per cdo problem qe shqeteson femijen tuaj. 🔹kryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime laboratorike.🔹staf i kualifikuar s...
31/01/2023 16:07

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
👉🩺klinika gea ofron:🔸vizita gjinekologjike 🔸eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d🔸ndjekje shtatzanie🔸kolposkopi 🔸pap-test 🔸trajtim infertiliteti 🔸hysteroskopi diagno...
31/01/2023 13:06

Zona: Qender
🔬klinika albrus👁👉klinika ofron🔹diagnoze precize - ekzaminimet periodike te syrit jane nje pjese e rendesishme e kujdesit shendetesor. shume probleme te syrit dhe te shikimit nuk kane shenj...
30/01/2023 10:11

Zona: Qender
🍀qendra diagnostike medicare👉e profilizuar ne imazherine diagnostike, me eksperience 20 vjecare, nje rrjet te gjere klinikash ne vend , qendra diagnostike medicare ofron sherbim efikas me mjeket...
30/01/2023 09:14

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
📣klinike dermatologjike entela shkodrani ofron:🔸 sherbime dermatologjike, duke kontrolluar lekuren tuaj, me pas per ta trajnuar. 👉ofron keto sherbime:✅kontroll i lekures tuaj ✅kontrolli...
28/01/2023 17:49

Zona: Qender
🩺 klinika gjinekeologjike irina , e specializuar për obsetër-gjinekologe në rusi.🎗  cdo grua nuk duhet të harrojë kurrë që shëndeti ka një ndikim te rendesishem në jetën e saj. për ...
28/01/2023 12:25

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✨derma bless aesthetics, gjithnjë e më shumë i kushton rëndësi të bukurës, shëndetit, mirëqenies fizike dhe shpirtërore.me eksperiencë disa vjeçare ia kemi arritur të përmbushim me suk...
24/01/2023 12:01

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
⏩chimera klinike eshte nje klinike e fokusuar ne nderhyrjet estetike duke ofruar trajtime te flokeve,trupit dhe fytyres.dhenbsp;ndërhyrjet estetike dheamp; plastike synojne përmiresimin e pjesëve...
24/01/2023 11:43

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
✨ klinika dermo-estetike per femra dhe meshkuj faeries of beauty➡️ ofron nje sherbim cilesor, korrekt, me teknologjine me te fundit dhe me profesioniste✅sherbimet qe ofrojme :💠 filler dhe ...
24/01/2023 10:32

Zona: Zone Periferike
🩺 klinika adc (ana diagnostic center)🔸 klinika adc eshte nje nga kompanite e kompletuara ne fushen e mjekesise ne shqiperi me kater kolonat e saj: ivf center adc, anafarma distributor farmaceuti...
23/01/2023 16:22

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
...
20/01/2023 11:08

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 ✨"city dental clinic" është një nga klinikat më moderne në shqipëri, e vendosur në qëndër të tiranës, vetëm 400 metra nga sheshi skëndërbej.⏩klinika jonë ofron shërbime me profe...
20/01/2023 10:38

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 ✨klinika dentare lako është themeluar në vitin 2002 me iniciativën e dr. enkelejd lako. e liçensuar nga ministria e shëndetesisë konform rregullores për shëndetin oral, klinika dentare la...
20/01/2023 10:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✨brianza dent është klinikë e akredituar pasi plotëson të gjitha standardet e kërkuara falë përdorimit të materialeve dhe pajisjeve dentare cilësore dhe të kontrolluara dhe gjithashtu ofr...
17/01/2023 10:51

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim