Qender estetike ofron Sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyren Durres

Health and Beauty Services 21/11/2023 01:59 Post ID: 80335


Payment

By Agreement

City - Zone Durres - Qender
Address Shetitorja, Durres, Albania - Maps
Reads 789

⏩ Instituti Beauty Healthy ofron:

Sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyren

🌺 Instituti Beauty Healthy eshte nje qender estetike ne Durres e cila ka mbi 11 vite eksperience. Ne ofrojme nje shumellojshmeri te sherbimeve te fytyres qe i pershtaten nevojave tuaja individuale per kujdesin e lekures. Estetistet tane perdorin vetem produktet me te mira te Bioelementeve bazuar ne minerale gjurme, vajra esenciale dhe ekstrakte bimore. Çdo fytyre perfshin nje analize te lekures, pastrim te thelle të poreve, shtresim të bute, maske te personalizuar dhe trajtim lageshtie.

🙌🏻🍀 Te gjithe po kerkojne vende ku te pushojnë dhe te marrin me shume energji. Ne qendren tone te shendetit takohen heshtja, energjia, bukuria dhe gjalleria. Trajtimet që ne ofrojmë do të freskojne trupin dhe shpirtin tuaj. Ne do te jemi te lumtur t’ju mirepresim dhe t’ju rekomandojme objektet dhe sherbimet tona.

🎀 Perkujdesje lekure 
🎀Banja me lule
🎀Masazh fytyre
🎀Masazh trupi
🎀Depilim me laser
🎀Trajtime anticelulit
🎀Trajtime per floket
🎀Trajtime per thonjte
🎀Trajtime per aknet
🎀Phytopeel
🎀Botox
🎀Aromaterapi 

📍 Adresa: Shetitorja, Durres
📲Keto dhe shume sherbime te tjera mund ti gjeni duke na kontaktuar ose duke klikuar ne website-in tone institutibeautyhealthy.com per me teper informacion.