Gold Optika ofron Vizita optometrie dhe Skelet optik dhe modele te shumta te syzeve optike dhe te diellit Tirana

Health and Beauty Services 19/10/2023 13:53 Post ID: 1455


Payment

1,300 Leke

City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania - Maps
Reads 407

๐Ÿ‘‰Dyqanet e Gold Optikes sot jane pikat e referimit jo vetem per ata qe kane nevoje per nje vizite optometrie dhe skelet optik, por edhe per ata qe jane ne kerkim te dhuratave te cmuara apo aksesoreve te modes si syzet e diellit edhe ato optike ,tek ne do te gjeni koleksionet me te funditme cmimet me te mira ne treg .

๐Ÿ‘‰Gold Optik ju ofron klienteve te saj nje perzgjedhje te gjere skeletesh ,syzesh dhe lente per te gjithe preferencat tuaja, si psh :

Vogue ,Ray Ban,Prada,Dolce&Gabanna,Roberto Cavalli,Police,etc 


๐Ÿ‘‰Ofrojme vizita per syte me doktoret me te mire europiane. SKONTO PER SKELETET DHE XHAMAT OPTIKE!  


๐Ÿ“Adresa: Toptani Shopping Center, kati 0

๐Ÿ“ฒ Kontaktoni ne numrin e celularit, per te marre informacion me te detajuar mbi sherbimet tona!