Klinike Fizoterapie ofron sherbime per trajtime si hernie diskale, paraliza Lushnje

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 14/11/2022 13:34 Post ID: 9069


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Ruga Rrahman Uruci - Harta
Lexime 154

 šŸ“£Klinike Fizioterapie Prifti šŸ“£

Nje jete pa dhimbje = nje jete te lumtur

šŸ‘‰Trajtohen: 

  • āœ…Spondiliatoza

  •  

  • āœ…Paraliza

  •  

  • āœ…Trompza

  •  

  • āœ…Hernie diskale etj

šŸ‘‰Korrektesia, profesionalizmi, perkujdesje dhe nje jete pa dhimbje e gjeni vetem ne kliniken tone,

šŸ“Adresa: Ruga Rrahman Uruci, Lushnje

šŸ“² Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

šŸ˜Š Ju mirepresim!