Klinika e syrit ofron te gjitha sherbimet per problematikat kirurgjikale dhe jo vetem te syrit Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 05/01/2023 08:56 Post ID: 10496


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1040

👁Klinika e syrit “Internacional”👁

👉Ne klinike nuk ofrojme vetem zgjidhjen e cdo problemi kirurgjikal te syrit por mendojme dhe per te gjithe pacientet qe kane nevoje per syze madje dhe per pacientet tane me te vegjel te cilet mund te gjejne shume lloje te ndryshme skeletesh optike. Ju mirepresim!

- We focus on one thing - your vision

📍Adresa: rruga Myslym Shyri, Tirane, Albania

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!