🏡 gjinekologs

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🩺 klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj ...
19/06/2024 16:55

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📣klinika endoskopike lavita🩺klinika la vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne kavaje. ne gusht 2012 u hap ne tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar ne procedurat endoskopike....
19/06/2024 09:22

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
📣klinika pediatrike diamant 📣🩺 klinika ofron vizita pediatrike per cdo problem qe shqeteson femijen tuaj. 🔹kryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime laboratorike.🔹staf i kualifikuar s...
18/06/2024 22:28

Zona: Zone Periferike
💟dhenbsp;klinika kardiologjike austriakedhenbsp; mbajmË zemrËn tuaj tË shËndetshmedhenbsp;✅dhenbsp;së bashku do të kujdesemi për shëndetin kardiak duke kryer çdo kontroll apo analizë dh...
18/06/2024 10:48

Zona: Qender
🍀qendra diagnostike medicare👉e profilizuar ne imazherine diagnostike, me eksperience 20 vjecare, nje rrjet te gjere klinikash ne vend , qendra diagnostike medicare ofron sherbim efikas me mjeket...
17/06/2024 11:06

Zona: Qender
🌸klinika dermatologjike dr. xhilda pesha 🌸💮te kesh nje lekure te shendetshme dhe te bukur , nuk eshte thjesht enderr dhe tek klinika jone ,nen drejtimin e dr. xhilda pesha, do te gjeni mbesht...
16/06/2024 00:54

Zona: Qender
🩺klinika e psikologjise 👩‍⚕️ phd/dr. “arbjola halimi”✔qe prej vitit 2015, klinika ofron sherbim profesional dhe te sigurt me dr, arbjola halimi lektore prej vitit 2004 e psikologjise...
15/06/2024 20:50

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📣klinika mjekësore ikeda📣🔸 klinika ikeda eshte nje institucion shendetsor jo publik, qe ushtron veprimtarine ne fushen e sherbimeve mjekesore qe prej muajit dhjetor te vitit 1995.🔸 sot kl...
15/06/2024 19:24

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
🩺 klinika e flebologjise ofron sherbime per trajnimindhenbsp; e variceve🩸 klinika e flebologjise e ushtron aktivitetin e saj prej vitit 1994 nen drejtimin e dr elida mici kirurge flebologe, me n...
14/06/2024 17:13

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
⏩laborator intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve ...
13/06/2024 10:30

Zona: Qender
📣klinika dermo-estetike demiraj 📣👉klinika demiraj është një klinikë dermatologjike –estetike, e cila prej më shumë se 15 vitesh është dedikuar të zgjidh e të ofrojë trajtime derm...
12/06/2024 12:57

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🔬klinika gliozheni👉klinika “gliozheni” ka një historik mjaft të vjetër të aktivitetit të saj mjekësore.ajo është krijuar për herë të parë në korçë, në vitin 1905, kur mjeku p...
11/06/2024 19:45

Zona: Qender
⏩ instituti beauty healthy ofron:sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyren🌺 instituti beauty healthy eshte nje qender estetike ne durres e cila ka mbi 11 vite eksperience. ne o...
10/06/2024 17:17

Zona: Qender
✅ qender estetike ne durres ofron 20% ulje ne depilimet totale te meshkujve dhe femrave .ju mirpresim . ...
10/06/2024 11:36

Zona: Qender
🩺 klinika gjinekeologjike irina , e specializuar për obsetër-gjinekologe në rusi.🎗  cdo grua nuk duhet të harrojë kurrë që shëndeti ka një ndikim te rendesishem në jetën e saj. për ...
10/06/2024 08:13

Zona: Qender
🏥 klinika estetike ne durres⏩ klinika demiraj✔️dermatologe e kualifikuar në vende të ndryshme të botës, specialiste me përvojë dhjetëra vjeçare të dëshmuar, kompetencë aktuale dhe ...
09/06/2024 19:15

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj fizioterapi ne shtepi per femije dhe te rritur ne patologji si : -tortikolis kongenital - skolioza - paraliza cerebrale spastike - pleksus brakial - avc ishemik - cervikalgji - lumbalgji ...
08/06/2024 23:58

Zona: Kodra e Diellit
🩺 klinika pediatrike , ndiekje periodike per shtatezanine dhe monitorim i rritjes se femijesdhenbsp;👶🏻🍀 ne nje ambient te ngrohte e mikprites per ju dhe femijen tuaj, me aparatura bashkeko...
08/06/2024 17:57

Zona: Zone Periferike
🩺 klinika adc (ana diagnostic center)🔸 klinika adc eshte nje nga kompanite e kompletuara ne fushen e mjekesise ne shqiperi me kater kolonat e saj: ivf center adc, anafarma distributor farmaceuti...
07/06/2024 22:40

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🩺 psikologe per femijet, crregullime si autizem, asperger, disleksi⏩ zhvillimi i fëmijës është një proces i rëndësishëm që kalon në stade të ndryshme të cilat shoqërohen me eksperien...
07/06/2024 22:39

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New