🏡 garsoniere

🕵 Online 615 lexues | ⏳ 33 njoftime ne pritje     Print

320 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet garsoniere me qera te 5 maj , 30 m2 kati 2, e mobiluar me kushte te mira jetese. vr111 ...

28/09/2023 23:15

280 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

📣💥 jepet me qera garsoniere📐 siperfaqja: 20 m2💰 cmimi: 280 euro🏠 e kompletuar📍 adresa: rruga e elbasanit, shume afer fakultetit te ekonomise📞📲  kontaktoni ne numrin tone te telefonit per me teper detaje ose...

28/09/2023 22:04

290 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet garsoniere me qera fundi bulevardit te ri , 40 m2 kati 2, e mobiluar me kushte te mira jetese. vr111 ...

28/09/2023 21:26

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
Garsoniere, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Disponojme garsionere me qera ne rr.rexhep jella, tirane. informacion mbi pronen: • siperfaqe e apartamentit: 150 m2 • kati 4 i nje vile organizimi i brendshëm: • ambienti ndenje • 1 tualet • post parkim cilësime të tjera: ...

28/09/2023 09:09

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

🏡 jepet garsoniere me qera📐 siperfaqja 40 m2💰 cmimi 350 euro💥📌 adresa: rruga e elbasanit, shume prane fakultetit ekonomik📲📞 per me shume informacion ose vizite ne prone, kontaktoni ne numrin tone te telefonit !...

26/09/2023 23:42

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet me qira garsoniere prape fakultetit te mjekesise.garsonierja eshte e sapo arreduar, me nje mobilim modern.eshte e organizuar ne nje siperfaqe totale prej 40 m2.-ambienti i ndenjes-ambienti i gatimit-ambienti i gjumit-tualeticilesime te tjera:-t...

25/09/2023 17:09

280 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
37.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Tek rruga pjetër budi prane depos se ujit japim me qira garsoniere me sipërfaqe 37/m² e mobiluar me gjithecka moderne dhe e pa banuar me pare, kati 3 banim pallati ri! jepet me qira 280 euro/muaj per me shume informacion na kontaktoni ne te...

24/09/2023 23:21

26,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet garsoniere bashkohore ngjitur me uet e gjitha e arreduar tv,kondicioner,wifi...

24/09/2023 23:13

23,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera  gazonjere fiks 5 minuta nga bulevardi ri ne nje shtepi private.- në nje zone shume te qete dhe me banor familjar - ne katin e 2 te nje vile dhe me privatesi te plotefantastike per  cift  - totalisht e mobiluar- ndricim perfekt q42...

24/09/2023 22:22

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
41.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet me qira garsoniere e sapo mobiluar ne don bosko. shume prane fiori di boskos ne nje ndertim te ri. mobilimi eshte i ri dhe i pa banuar me pare. ...

24/09/2023 01:58

500 Euro - Rruga E Dibres, Prane Medreses Prane Eco Market Jepet Me Qera Apartament 1+1, 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e dibres, prane medreses prane eco market  jepet me qera apartament  1+1, 74𝐦2  i sapo  mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, ...
📅 Date: 27/09/2023 12:01

500 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
 rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit , jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦2  i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1  dhome gju...
📅 Date: 27/09/2023 21:32

1,000 Euro - 2+1+2wc & Post Parkimi ( Bllok - Alpet ) *k5, Ashens | Parket, Sis. Ngrohje, Tualete Te Reja

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: apartament 2+1+2wc dhe** post parkimi në zemër të bllokut, alpet - hyrje me administrim dhe siguri shum të lartë- apartament me planimetri perfekte dhe i kompletuar | mobilim ciles...
📅 Date: 28/09/2023 18:15

500 Euro - Jepet Apartment Me Qera Te Kopshti Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2+2ballk me post parkimi sip 110m2 kat 2 banim rr selite e vjeter te xhamia e k botanik cmimi 500 euro me post parkimi te mbyllur brenda ne pallat ...
📅 Date: 28/09/2023 19:55

800 Euro - 2+1 ( Petro Nini - Rr. Kosovareve | Liqeni ) K.10, Ashens, & Super Pamje | Arredim Modern, Parket, Elektro A++ Hidros, I

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1 dheballkon ( petro nini - rr. kosovareve ) kati 10, me ashensor  dhesuper pamje ( pallat i v 2013 ) arreduar dhe dizenjuar me arkitekt, 20,000 euro investim | mobilim i ri dhe shum...
📅 Date: 28/09/2023 20:32

450 Euro - Ne Fund Te Rruges 5 Maji, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Proces Mobilimi. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne fund te rruges 5 maji, jepet me qera apartament 2+1, 90𝐦2 ne proces mobilimi.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi  dhe 1 tualet ...
📅 Date: 28/09/2023 22:26

400 Euro - Jepet 1+1 E Mobiluar Te Tregu Eleltrik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhtet prane tregut elektrik te vjeter. vendoset kati 4 banim pallat i ri me ashensor. orgnizohet ne 1 dhome ndenje-ngrenie-gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 depo. eshte e ...
📅Date: 28/09/2023 23:26

400 Euro - Qira

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Garsonieria ndodhet tek komuna parisit, godina e kristal center.pozicionohet ne katin e 3-te.siperfaqe 43 m2.shtruar me parket, ngrohja-ftohja me kondicioner.eshte e disponueshme me dt 6 tetor...
📅Date: 28/09/2023 23:25

260 Euro - Jepet Me Qera Shtepi 1+1 Prane Vilave Amerikane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepia ndodhet prane spitalit te senatoriumit - shefqet ndroqi, ne katin e trete te nje ndertese 3 kateshe. ka siperfaqe 60 m2, e organizuar ne dhome ndenje + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballko...
📅Date: 28/09/2023 23:25

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Tek Zogu I Zi, (b211183), Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Tek zogu i zi,prane cataluna bar, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, 1 tualet, pa ballkon, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor,parket, kondicioner, i mobiluar. g.ttarife sherbimi ag...
📅Date: 28/09/2023 23:24

350 Euro - Apartament 2+1 Qera Fresku

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.94 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 me qera ndodhet ne rrugen e dajtit ne zonen e freskut apartamenti ndodhet ne katin e 5 me nje siperfaqe 90 m2 me nje orjentim veri lindje apartamenti eshte i mobiluar...
📅Date: 28/09/2023 23:23

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Porcelan, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet prane uet. • kati 4. • ndërtim i ri. • pa ashensor • i mobiluar. • verande ...
📅Date: 28/09/2023 23:20

400 Euro - Astir, Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
    jepet me qera apartament 2+1.apartamenti ndodhet ne katin 2 dhe organizohet ne:-ambient ndenje dhe kuzhine;-2 dhoma gjumi;-1 tualet;apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e...
📅Date: 28/09/2023 23:20

30,000 Leke - Garsioner 2 Min Larg Fakultetit Ekonomik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.88 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Garsionere me qera prane fakultetit ekonomik kati 3 i nje vile ne forme pallati e mobiluar ne menyre bashkohore jepet vetem per vajza ...
📅Date: 28/09/2023 23:20

750 Euro - Japim Apartament Luksoz 2+1+2. +garazh Prane Ambasades Amerikane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
2+172 bashie merosent parkime prane ambasades amerikane. apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon -ambient gatimi -2 dhoma gjumi -korridor shperndares -2 tualete -ballko...
📅 Date: 26/09/2023 23:41

700 Euro - 2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller & 2 Tualete

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.41 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera: 2+1+2wc + ballkon ( qendër / 15 katëshi ) ndertim i 2013, shume cilesore dhe me ashensor |  apartamenti me sip të madhe dhe i kompletuar | sistem chiller multisplit në Çdo dhomë | ...
📅 Date: 26/09/2023 23:55

1,700 Euro - Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 27/09/2023 16:21

600 Euro - Apt 2+1+2wc (90 M2) Tek Rr. E Kavajes - Kati 7, Pllt I Ri Me Ashensor | Parket*** & Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek rr. e kavajes - zona ofron mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | pajisjet ...
📅 Date: 28/09/2023 07:54

700 Euro - 3+1+kzh Me Vete+2wc**vend Parkimi (rr. Fortuzi - Afer Prokurorise | Fshn) I Mobiluar: 1dh Parket & Gila Persiane ++ (qet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
3+1+kzh me vete+2wc (rr. fortuzi -afer prokurorise | 2min ne kembe nga fshn ) **vend parkimi personal -- kuzh. e kompletuar +1dh. me parket dhegila persiane (qetesi dhegjelberim) - ndriçim natyral dh...
📅 Date: 28/09/2023 13:39

5,950 Euro - Luxury Villa ( O₂ Residence - Farke ) Dizajn I Rafinuar | Kualitet Elitar - Pishine & Pamje Spektakolare

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira 3 vilë magjike elitare e kuruar në Çdo detaj në farkë rezidenca e re oksigjeni vit ndërtim 2022 | vila Është e investuar me arkitekt dhe dizanj të mrekullushëm të marra në it...
📅 Date: 28/09/2023 14:23

46,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Karburant Gazhelit, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.46,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane karburant gazhelit, jepet me qera apartament 1+1, 56𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1  dhome gjumi  dhe 1 tuale...
📅 Date: 28/09/2023 22:15

400 Euro - Jepet Me Qira Apartement 2+1 Ne Porcelan Prane Kompleksit Xhura.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertese kater kateshe. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande.zona ku ndodhet apartamen...
📅Date: 28/09/2023 23:20

400 Euro - Agjensia Morina Jep Me Qera 2+1, Në Don Bosko, 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera ne apartament 2+1, në don bosko, 400 euro.tipologjia: 2+1rruga don boskoe mobiluarkati i pestë, pallat i ri400 euroapartamenti gjendet në katin e pestë të një pallati...
📅Date: 28/09/2023 23:20

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament Te Fakulteti Mjeksis

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament te fakulteti mjeksis 1+1, kati 3, 350 euro, jepet vec per cifte...
📅Date: 28/09/2023 23:19

450 Euro - Apartamenti Per Qira

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 te "rruga e dibres" perballe spitalit "american 2".apartamenti ne fjale organiziohet ne nje sallon ndjenje se bashku me ambientin e gatimin, i cili ka dalje ne ballkon, nj...
📅Date: 28/09/2023 23:17

27,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Bosh,astir,vila L

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.15 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 bosh pallat i ri kati 5 ...
📅Date: 28/09/2023 23:16

20,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 1+1 Me Qera Te Ali Demi, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet apartament 1+1 me qera te ali demi, tiranë 🏷 Çmimi: 20.000 lekë 📐 sipërfaqe: 55 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani në whatsapp ...
📅Date: 28/09/2023 23:16

320 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera Te 5 Maj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet garsoniere me qera te 5 maj , 30 m2 kati 2, e mobiluar me kushte te mira jetese. vr111 ...
📅Date: 28/09/2023 23:15

550 Euro - Zgjerimi I Rezidences Kodra E Diellit 2

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti eshte i sapoarreduar me vemendje maksimale per te sigurar nje jetese te rehatshem. - i pabanuar me perpara cdo elektroshtepiake e re,furres pianure, lavastovilje, frigorifer,lavatrice la...
📅 Date: 27/09/2023 13:51

800 Euro - H. E Pare Me Qera: 3+1+kuzh Me Vete+2wc ( Mine Peza - Prokuroria ) I Kompletuar & Me Sh Hapesire ++ Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
2 Tualete
Here te pare me qera 3+1+2wc ( rruga mine peza ) kati 6, pa ashensor totalisht i rregulluar dhe shtruar me parket ne gjendje shume te mire, mundesi e mire per 4-5  studente ( 160 - 200 euro/person ) ...
📅 Date: 27/09/2023 18:11

650 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rezidenca “kodra E Diellit”

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 tek rezidenca “kodra e diellit” -vendndodhje fantastike në afërsi të shkollës “british” -organizimi: korridor hyrës, sallon i madh, ambjent gatimi i aneks...
📅 Date: 28/09/2023 14:06

400 Euro - Me Qera: 2+1 ( Don Bosko ) Kati 4, Ashen. - Apt I Kompletuar, Mobilim Cilesor | Kuzh. Me Cdo Pajisje

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 2+1 ( don bosko ) kati 4 me ashensor -  i kompletuar dhe shume i rregullt si apartament - lagje e qete,me parqe dhe hapsira per femije | akses i menjehershem me zonat kryesore te tiranesq424...
📅 Date: 28/09/2023 14:10

400 Euro - Qera Apartament 1+1 400€ Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Qera apartament 1+1 kati 3 .pallat i ri me ashensor cmimi 400€ e sapo mobiluar preferohet cift astir prane viles l ...
📅 Date: 28/09/2023 16:54

350 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : ali demi kompleksi magalem i mobiluar dhe pabanuar me pare kati 8 cmimi : 350€  ...
📅 Date: 28/09/2023 23:08

300 Euro - Qira ,shtepi Private ,allias,tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.62 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti i mobiluar me një sipërfaqe totale prej 170m2 dhe sipërfaqe të brendshme prej 69m2.adresa: tiranë, rruga sul gjashtaÇmimi: €300siperfaqja totale: 170 m²siperfaqja e brendshme...
📅Date: 28/09/2023 23:14

350 Euro - Qera Apartament 1+1 350€ Kompleksi Mangalem ,alidem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Qera apartament 1+1  cmimi 350€ kati 2 ne proces mobilimi kompleksi mangalem alidem ...
📅Date: 28/09/2023 23:14

360 Euro - Super Apart,.ballkkn,kondicioner,wifi,iper Te Huaj, I Kompletuar.5 Min Nga Bulevsrdi Ii Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.09 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Super apart,.ballkkn,kondicioner,wifi,iper te huaj, i kompletuar.5 min nga bulevsrdi ii ri...
📅Date: 28/09/2023 23:11

400 Euro - Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Tregu Ushqimor Përballë Fabrikës Së Birrës

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 2.54 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qira tek tregu ushqimor përballë fabrikës së birrës -organizimi: korridor, ambient dite me kënd gatimi të aneksuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, (pa ballkon). -objekt m...
📅Date: 28/09/2023 23:08

35,000 Leke - Auto Kalaja, Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1! 35.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1! auto kalaja, fresk. mobilim bashkohore. kati dyte, pallat i ri me ashensor per me shume informacion mund te na kontaktoni ...
📅Date: 28/09/2023 23:07

500 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet per qera nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri me ashensor. ofrohet totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne fillim te komunes se parisit....
📅Date: 28/09/2023 23:03

400 Euro - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 2+1, (rruga E Elbasanit)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.55 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1 apartamenti organizohet ne: 1 sallon 1 korridor 1 kuzhine 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 ballkon karakteristikat specifike te apartamentit: -siperfaqja: 76 m2 -ka...
📅Date: 28/09/2023 23:01

350 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsoniere me qera📐 siperfaqja 40 m2💰 cmimi 350 euro💥📌 adresa: rruga e elbasanit, shume prane fakultetit ekonomik📲📞 per me shume informacion ose vizite ne prone,...
📅 Date: 26/09/2023 23:42

500 Euro - Stacioni I Trenit, Jordan Misja Jap 2+1 Mobilim I Ri 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
▪︎tek stacioni i trenit, ne rrugen jordan misja ne nje zone shume te mire jap me qera apartament 2+1+ 2 tualete ne ndertim te ri. ▪︎apartament i pabanuar me pare. pozicionohet ne katin e 3 ...
📅 Date: 27/09/2023 10:46

439 Euro - Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile Se Bashku Me Nje Post Parkimi , Sauk !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-korridor shperndares-2 dhoma gjumi-tualet-post parkimi i perfshire ne cmim i vendosur ne nje zone te qete, ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme per ...
📅 Date: 27/09/2023 21:57

900 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Fusha E Aviacionit, Prane Universitetit “zoja E Keshillit Te Mire”

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42214560 tek fusha e aviacionit, prane universitetit “zoja e keshillit te mire”, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa ...
📅 Date: 28/09/2023 14:49

280 Euro - 📣jepet Me Qera Gazoniere Tek Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
📣💥 jepet me qera garsoniere📐 siperfaqja: 20 m2💰 cmimi: 280 euro🏠 e kompletuar📍 adresa: rruga e elbasanit, shume afer fakultetit te ekonomise📞📲  kontaktoni n...
📅 Date: 28/09/2023 22:04

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira në "don bosko” apartamenti ka një sipërfaqe prej 50 m2 ndodhet në katin e iii-të të një pallati të ri organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dh...
📅Date: 28/09/2023 23:00

500 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera te komuna parisit 2+1 e mobiluar kati 2, 106 m2 afer me kristalin 500 euro e mobiluar...
📅Date: 28/09/2023 22:59

600 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Jeronim De Rada, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne kat te 4 ne ndertim ekzistues, dhe ka siperfaqe 90 m2. orienti lindje perendim. i mobiluar. per te vizituar pronen me kontaktoni! ...
📅Date: 28/09/2023 22:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje apartamente per studente shtepi me qera misto mame qyteti i nxenesve gjimnazi partizani shtepi te lira 2022 offer offer jobs stadiumi air albania shtepi me qera mujore vlore apartamente me qera fier shtepi me qera laprak gazonjere me qera kombinat garsoniere sheshi wilson shtepi me qera ne himare shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera ish parku autobuzave kompleksi turdiu harry fultz terminali i ri njoftime falas shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera 250 shtepi me qira xhamlliku garsoniere me qera 160 mij lek tek varri bamit rruga ibrahim dervishi shtepi me qera 180 mij lek koder kamez shtepi me qera okazion rruga vace zela spitali qsut golem durres shtepi me qira te vogla ne tirane shtepi me qera ne golem per plazh 1+1 ne fier shtepi me qera allias pjese vile njesia bashkiake nr 2 shtepi me qera shkozet shtepi me qera porcelan shtepi me qera kodra e diellit shtepi me qera myslym shyri shtepi me qera 150 mij leke rruga e durresit rruga todi shkurti vile me pishine shtepi me qera te lira ne fier kompleksi kika dhoma me qera mujore zona freskut shtepi me qera fier