🏡 garazh me qera

🕵 Online 9 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje       Print

1,000 Euro - Jepet Me Qera: Zyre Open Space -3+1+2wc &ver. ( Bllok - Vesa Center -

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.88 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
137.00 m2
Kati 9 Ashensor 1
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Me qera: ambient komercial zyre (3+1+2wc+ verande) i pershtatshem per zyra - vendndodhje fantastike, ne zemer  te bllokut te hekla center ( perball vesa center -  (rr. abdyl frasheri - libri...
Date: 18/06/2024 15:02

1,500 Euro - Amb Komercial (3dh + 2wc) Qender, Pas Operas - Pamje Nga Sh. Skenderbe

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
154.00 m2
Kati 7 Ashensor 1
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera: amb komercial (3 dh + 2wc & ballkon) ne vendodhje fantastike, qender te tiranes, me pamje nga sheshi skenderbej (turdiu center - pas operas ) kati 7, pallat i ri | amb 100% i ri + n...
Date: 19/06/2024 08:20

3,900 Euro - Amb Komercial **zyra (420m2) Open Space, Kati 3 ( Delijorgji - Rr. E K

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.87 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 3 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qira ambinet për zyra 420 m² open space, kati 3 nga toka perball delijorgjit - rruga kavajËs ( globe ) pËrball intesa san paolo bank - ambienti është 4 m lartë, me sistem kondicionimi ...
Date: 20/06/2024 02:04

600 Euro - Me Qera: 3+1+2wc (bulevardi Zogu I) Ideal Per Zyra 138m2 - Me Kuzh **

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.76 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 5 Ashensor 1
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera apartament 3+1+2 shum i mire per zyra fiks afer qendes rruga bulevardi zogu 1pallat  i ri i ne katin e  5 apartamenti me nje siperfaqe totale prej 138 m2  - apartamenti je...
Date: 20/06/2024 02:59

3,900 Euro - Amb Komercial **zyra (420m2) Open Space, Kati 3 ( Delijorgji - Rr. E K

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.87 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 3 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qira ambinet për zyra 420 m² open space, kati 3 nga toka perball delijorgjit - rruga kavajËs ( globe ) pËrball intesa san paolo bank - ambienti është 4 m lartë, me sistem kondicionimi ...
Date: 20/06/2024 02:04

500 Euro - Qera Ambient Biznesi Stadiumi Dinamo.

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Ambient biznesi zona stadiumit dinamo.siperfaqe 40m2. kati 0 ,fasad xhami .i pershtatshem per cfardo aktivitet.agjensi imobilare...
Date: 20/06/2024 00:13

800 Euro - Apartament 140 M²

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2 Ashensor 0
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera apartament 140m².ne qender te tiranes kati i dyte ne rrugen e durresit ngjitur me kafe flora . apartamenti i pershtatshem per biznes .numri im (pronari): 067 40 83 878...
Date: 19/06/2024 21:51

400 Euro - 📢jepet Me Qera Ambjent Biznesi Te Rruga E Dibres🔑

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
📍jepet me qera ambjent biznesi te rruge dibres. ✅me siperfaqe 50 m2+verande.♦️  i pershatshem per çdo lloj biznesi si: depo farmaceutike, rrobaqepesi, lojra elektronike, magaz...
Date: 19/06/2024 21:19

1,200 Euro - Jepet Ambjent Me Qera,rruga E Kavajes

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet ambjent me qera,rruga e kavajesambjenti ka nje siperfaqe totale prej 75m2 35m2 brenda dhe 40m2 ambjent jashtemund te perdoret per cdo lloj biznesindodhet ne rruge kryesorevendndodhja:komole...
Date: 19/06/2024 20:09

1,000 Euro - Jepet Me Qera Ambjent Biznesi Ideale Per Servis Makinash Magazina Rr J

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Magazine-Garazh
Jap me qera ambjenti 100m2 me lartesi 5m  ideale per servi makinash magazina e tjt. ndodhet ne nje zone mjafte te mire tek rr jordan misja ne rruge kryesorecmimi 1000€ per video te ambjent...
Date: 19/06/2024 19:38

1,000 Euro - Jepet Zyre+garazhd Me Qera Prane Delijorgjit! Tirana, Albania Per Qir

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2 Ashensor 1
Tualete 1
Bar-Restorant
 irg95734jepet zyre me qera te hotel hilton, prane kompleksit delijorgji.zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese dedikuar vetem biznesit.organizohet nga tre ambiente pune dhe nje tualet, e s...
Date: 19/06/2024 19:37

4,000 Euro - Zyre Qira Blloku !

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.80 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
171.00 m2
Kati 2 Ashensor 2
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Ambjent zyrash per qira ne bllok.- rainbow center.- siperfaqe 199.4 m2 bruto - 171m2 neto.- organizimi open space, 1 tualet ( mund te shohet nje tjeter ne rast kerkese nga klienti qiramares)- cilesime...
Date: 19/06/2024 18:48

500 Euro - Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Perballe Delijorgjit!

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera ambjete per zyra peballe kompleksit delijorgji. ambjenti eshte i ndare ne ambjente pune dhe 1 tualet. ndodhet ne katin zero dhe mund te ofrohet me paisjet ose jo. per me teper informac...
Date: 19/06/2024 17:41

350 Euro - Jepet Me Qera Zyre Me Post Parkimi Te Rr. Barrikadave

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
22.00 m2
Kati 2 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepet me qera zyre bashke me post parkimi te rr. barrikadave. zyra ndodhet ne nje pallat te mireadministruar buze rruges kryesore. zyra eshte pjeserisht e mobiluar sepse jane 2 tavolina pune ne dispoz...
Date: 19/06/2024 17:41

40,000 Leke - Super Dyqan Per Cdo Lloj Biznesi Buz Rruge

Tirane | Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.56 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qera dyqan tek ish europiani me siperfaqe 50 m mund te perdoret dhe per zyra pasi eshte e ndare ne 2 kate  ndodhet ne rrug kryesore dhe ne kat 0 per me teper na kontaktoni 0682567777 me ...
Date: 19/06/2024 17:31

25,000 Leke - Jepet Dyqan Me Qera

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet dyqan me qera perball me martenitetin e ri ose perballe shkolles niket dardani 0682567777 cmimi 25000 lek ...
Date: 19/06/2024 17:30

4,000 Euro - Super Ambient Ne Yzberisht Tek Palestra Unik

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (3.13 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qera ne yzberisht ambient biznesi me bodrum aktualisht supermarket siperfaqe 400 metra +bodrum cmimi 4000 euro i diskutueshem per me teper kontaktoni 0682567777...
Date: 19/06/2024 17:30

1,000 Euro - Super Dyqan Me Qera Tek Rruga Bardhyl

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Jepet me qera dyqan tek rruga bardhyl  me siperfaqe 50 m mund te perdoret per cdo lloj biznesi  ndodhet ne rrug kryesore ne unaz dhe ne kat 0 per me teper na kontaktoni 0682567777 me cmim 10...
Date: 19/06/2024 17:30

500 Euro - Qera, Ambient Biznesi, Fresku, Tirane. Tt 1003

Tirane | Fresku/Linze
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati -1 Ashensor 0
Tualete 1
Sherbime(lavazh,mekanik,benzinato)
Jepet me qera nje ambient biznesi i pershtatshem per magazina ose servis. siperfaqen totale e ka 180 m2. ndodhet ne katin -1, i mbyllur me qepena elektri, gjithashtu ka dhe linje trafazori.ndodhe...
Date: 19/06/2024 17:05

3,500 Euro - Qera , Ambient Biznesi , Teg, Tiranë.

Tirane | Sauk/Qendra TEG
Siperfaqa neto
800.00 m2
Kati 0 Ashensor 0
Tualete 1
Dyqan Komercial
Disponojmë ambient biznesi për qera, në zonën e teg.• ambjenti ka sipërfaqje ndërtim: 330 m2•sipërfaqe oborri : 800 m• hapsirë pëe parkim (7-8 makina)• strukturë 2 katëshe• 2 hyrj...
Date: 19/06/2024 16:56

900 Euro - Zyre Me Qira, Pallate Shallvare

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.28 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4 Ashensor 0
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Jepen zyra me qira siperfaqe 40,80,120 m2.apartament i rikonstruktuar, open space.me drite natyrale, ballkone, dy tualete, kati 4, pa ashensor, infrastrukture funksionale per zyra....
Date: 19/06/2024 16:49

4,000 Euro - Jepet Ambient Zyrash Me Qera

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 1 Ashensor 1
Tualete 1
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
*ambienti eshte i organizuar ne open space dhe ne nje tualet.*punime cilesore*ne cmim eshte i perfshire nje post parkimi*cmimi eshte bruto...
Date: 19/06/2024 16:46

1,500 Euro - Ambjent Zyrash (me 2 Wc) Me Qera Tek Rruga E Elbasanit, Prane Ekonomik

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 2 Ashensor 1
Tualete 2
Sherbime zyre(studio,trajnime,palester etj)
Id 4261994tek rruga e elbasanit, prane ekonomikut, jepet me qera zyre, ne pallat te ri (me ambjente biznesi) e ndare ne disa ambjente, bosh, siperfaqe 122 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, 2 tuale...
Date: 19/06/2024 16:43

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim