Shiten dollap per dhoma gjumi dhe freskuese. Durres

Furniture and Electro Households 29/10/2023 11:21 Post ID: 189417


Payment

17,000 Leke

City - Zone Durres - Plepa
Address Rruga Daunia - Maps
Reads 90

Shiten kater dollap per dhome gjumi ne gjendje te mire, permasa 190x120x50. Te katerta 10000 lek te reja . Shiten fteskuese shtate cope ne gjendje te mire te gjitha per 7000 lek te reja