OKAZION - SET DIVANESH Tirana

Furniture and Electro Households 19/10/2023 13:57 Post ID: 185604


Payment

7,000 Leke

City - Zone Tirana - Laprake
Address Rruga Ramadan Cejku, laprake, tirane - Maps
Reads 102

SHITET NJË SET KOLLTUKËSH DHE DIVANËSH (të përdorura)

JANË NË GJENDJE 1 DIVAN DYSH DHE 2 KOLLTUQE.

IDEAL PËR MOBILIMIN E SHTËPISË SUAJ.

Kontakto në : +

Çmimi 70 mij lekë të vjetra