Shitet Bolier Arsiton I Ri Tirana

Furniture and Electro Households 20/09/2023 08:26 Post ID: 174457


Payment

7,000 Leke

City - Zone Tirana - Laprake
Address Rruga Muharrem Bajraktari ,Shqiperia - Maps
Reads 111

Shitet Bolier Arsiton pothuajse i ri, bashkengjitur me te gjithe aksesoret, gati per montim.
I pershtatshem per parukeri dhe estetike.
30Liter