Bojaxhi Mobiljesh ofron sherbim Lyerje per te gjitha llojet e mobilieve Tirana

Environment maintenance 11/10/2023 11:54 Post ID: 75813


Payment

70 Euro

City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Maps
Reads 372

🖌️ Bojaxhi Mobiljesh

✅ Ofrojme lyerje te te gjitha llojeve te mobilieve

✔️Punime cilesore , cmime te mira dhe korrektesi.

👉Cilesi dhe profesionalizem

📍 Adresa: Rruga Siri Kodra, Tirane

📲 Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit!

Ju faleminderit!