🏡 business equipment in sale

🕵 Online 4 visitors | ⏳ 1 pending ADV 

Shitet Linje Paketimi Dhe Ruajtje Per Vaj Ushqimor Me 6 Cisterno Inoks

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Shitet linje paketimi dhe ruajtje per vaj ushqimor me 6 cisterno inoksi. cisternot jane pofesionale. kane te montuara ne trup; hinke per dekantim dhe shkarkim, tregues te nivelit te mbushjes, rubine...
16/01/2022 15:53

Makineri Printimi/stampimi

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Makineri printimi !!okazion-te gjitha makinerite e nevojshme per te filluar nje biznes printimi/stampimi materialesh te ndryshme me jetegjatesine me te madhe te mundshme.teknologjia me ekonomike per...
16/12/2021 12:38

Peshore Dixhitale Portative “cas Sw-1”

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Peshore dixhitale portative “cas sw-1”. e pershtateshme per cdo lloji bisnesi. kapaciteti maksimal 5 kg. dhe minimal 40 g. shkalla e gabimit 2 g. ushqimi me dy metoda. me energji elektrike nepermj...
08/12/2021 19:44

Piano Ime E Madhe Bechstein (200 Cm)

Tirana | Don Bosko ...
07/12/2021 23:30

Shitet Kabinet Dentar / Klinikë Dentare

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet biznes kabinet dentar / klinikë dentare pranë ambulancës nr. 10 afër oxhakut në rrugën kryesore. biznesi ka qënë aktiv për më shumë se 20 vjet në të njejtën vendndodhje. momentali...
06/12/2021 12:02

Fizarmonikë E Markës Victoria

Vlore | Narte Instrument madhështor nga marka e prodhimit victoria ne gjendje perfekte, tingull i bukur, disa gërvishtje për karakteristikat shihni foton n 2 sistemi musictech mt-04n i pajisur (700 euro) kam...
03/12/2021 17:16

Shitet Karrike Zyre Me Rrota

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Shitet karrike zyre me rrota. e perdorur vetem 15 dite. me krahe te rehatshem, strukture e kromuar, rrjete dhe tapiceri tekstili, boje qielli. mbeshtetsia prej rrjete me pikturen e kulles eiffel paris...
02/12/2021 12:52

Shitet Paisje Vakumi

Tirana | Zone Periferike Shitet paisje vakumi e perdoruar vetem 3 muaj. eshte ne gjendje shume te mire pune.mund te vini ta shihni dhe nga afer....
25/11/2021 15:25

Shiten Pajisje Biznesi Kepucarie

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shiten pajisje biznesi kepucarie me te gjitha materialet.dyqani esht aktiv ne mardhenje pune.shitet per arsyje emigrimi.400€ ...
24/11/2021 15:33

Shitet Makine Profesionale Per Grirje Djathi Kackavall

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Shitet makine profesionale per grirje djathi. vecanarishte per grirje te djathit kackavall. ne gjendje e pa perdorur. perdoret ne linja prodhimi, njesi sherbimi, piceri, restorante etj. prodhim i komp...
09/11/2021 12:47

Pajisje Per Zyre Call Center

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Super oferte! per arsye te mbylljes se biznesit, shiten komplet pajisjet e zyres gati per setup te call center, 14 pc hp prodesk 800 g1 intel core i5 - 4570 /ram 8gb/ hard drive 8gb, se bashku me te ...
08/11/2021 19:13

Shitet Makine Profesionale Per Mbushje Te Lengjeve

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Shitet makine profesionale per mbushje te lengjeve ushqimor dhe industrial. makina eshte e re. gjendje inventari. aparati eshte gjysem automatik. kryen mbushjen e bidonave ambalazh ne masat 5, 10, 15,...
04/11/2021 12:46

Tavolina Dhe Karrige Lokali

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten 32 karrige plastike (25euro karrigja), 16 tavolina druri me pllaka granit me imitim druri (25euro tavolina) , 8 stola te bardhe me detaj druri (30euro stoli), 4 stola te everdhe (25euro stoli)...
31/10/2021 21:38

Okazion, Paisje Per Farmaci, Banak,raft,reklama

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Super okazion mobilje per farmaci shume pak te perdorura, ne gjendje perfekte per pune. banaku me gjatesi 3.5-4m, rafti i madh, vitrinat, kryqi dhe balli reklame. te gjitha vijne me nje cmim super oka...
28/10/2021 10:28

Shes Shkundese Ulliri

Durres | Qender Shes shkundese ulliri me vibrim , prodhim eu , kapaciteti 200 kg / ore , lehtesisht e transportushme ne mjedis kodrinor , punon me bateri 20 v ...
20/10/2021 09:38

Frigorifer Banak

Pogradec | Qender Shitet frigorifer banak me dy ambjente,ftohes dhe ngrires.i pershtatshem per market dhe lokal.frigoriferi eshte ne gjendje shume te mire .shitet per arsye se mbyllet biznesi. ...
10/10/2021 10:24

Saldatrice Me Argon 700 Amp

Tirana | Vore Shiten 2 cope saldatrice mig /mag te perdorura te markes selco me saldim me tel te vazhduar. jane ne gjendje te perkryer teknike. cmimi i nje saldatrice eshte 1500 euro. ...
08/10/2021 15:52

Trapan Radial

Tirana | Vore Shitet trapan radial universal collet ne gjendje shume te mire. ben shpime te drejta vertikale si dhe me kend deri ne diameter 40mm. ...
08/10/2021 15:43

Sharre Hekuri

Tirana | Vore Shitet sharre automatike suedeze do all per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione prerje lartesi 350x gjeresi 550mm. ...
08/10/2021 15:41

Kalander

Tirana | Vore Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem. ...
08/10/2021 15:39

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New