🏡 home for sale

🕵 Online 3 visitors | ⏳ 0 pending ADV  

Okazion! For Sale 2 + 1 + 2 Ball Consumption Of Dry Flowers

110,000 Euro

2+1 Emty
Room | Kitchen
105.00 m2
Square Feet
3
Floor
(2.26 Km from city center)
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Okazion! for sale 2 + 1 + 2 balkons to leave thateocasion apartment for sale 2 + 1 + 2 balconies at dry lake. the apartment is located on the 3rd floor of a new building with 5 floors and has a total ...
11/07/2020 16:36

Mundesi Per Investim: Shitet Apartament 2+1 Mbi Kristal Center (kodra

72,100 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
83.00 m2
Floor
2
2.17 Km
from city center
Tirana | Kodra e Diellit Mundesi per investim: shitet apartament 2+1 mbi kristal center (kodra e diellit) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kuzhine e re | ndricim me spote led | depozite uji (24hr) tual...
13/07/2020 04:03

Luks, Investim Dhe Cilesi Ne Cdo Detaj - 2+1+ballkon Panoramik Tek Liq

215,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
120.00 m2
Floor
4
2.48 Km
from city center
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik - apartament luks + garazhd perfshire ne cmim ne zonen e liqenit , rruga peti ne fund . apartament ne pallat super te ri ndertim cilesore , pallati eshte i izoluar me shtrese kapod dhe eshte antisizmi...
13/07/2020 03:31

Shitet Apartament 2+1, 72m2 Me Hipoteke, 45000 Euro Tek Shkolla E Bash

45,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 In Part
Square Feet
72.00 m2
Floor
1
2.94 Km
from city center
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1, 72m2 me hipoteke, 45000 euro tek shkolla e bashkuar! apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vogel fare prane shkolles se bashkuar. ka nje siperfaqe prej 72m2 te o...
13/07/2020 00:09

2 + 1 Apartment For Sale In Turdiu Complex.

52,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
72.00 m2
Floor
2
91.34 Km
from city center
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2 bedroom apartment for sale, located in the new building with elevator.-the apartment is characterized by regular organization of the premises which includes: -common kitchen and living room, -two be...
12/07/2020 22:06

67,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
75.00 m2
Floor
3
1.09 Km
from city center
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ...
12/07/2020 19:59

58,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 In Part
Square Feet
71.00 m2
Floor
5
2.11 Km
from city center
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
12/07/2020 17:52

39,900 Euro

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
106.00 m2
Floor
5
7.41 Km
from city center
Tirana | Kamez/Paskuqan ...
12/07/2020 13:59

Oferte Ap 2+1+3 Tek Liqeni ( Kopshti Zologjik)

210,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 In Part
Square Feet
204.00 m2
Floor
5
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Super oferte vetem per pak dite dhenbsp;ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo dhenbsp;qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me supe...
12/07/2020 13:07

One Bedroom Apartment For Sale In Barrikades Street

60,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 In Part
Square Feet
58.00 m2
Floor
4
0.63 Km
from city center
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri One bedroom apartment for sale in barrikadave street near s.frasheri school. sell partially complete • area 58m2 • 5th floor with ashens • 1 bedroom • salon + cooking environment • t...
12/07/2020 10:57

Bargain. Super Ap 1 + 1 For Sale In The Former Park Area

63,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
74.00 m2
Floor
4
1.41 Km
from city center
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes For sale apartment for sale 1 + 1 near kavaja street, in ndre mjeda street of the former park for sale empty, quality works and in very good condition, complete for sale • surface 74 m2 • floor 2 ...
12/07/2020 10:54

54,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 In Part
Square Feet
70.00 m2
Floor
4
1.57 Km
from city center
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik ...
12/07/2020 07:59

Bargain. Ap 1 + 1 For Sale Near The Ballet School Near Big Market

53,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 In Part
Square Feet
60.00 m2
Floor
4
1.07 Km
from city center
Tirana | Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa ...
12/07/2020 07:56

Okazion! For Sale 2 + 1 + 2 Ball Consumption Of Dry Flowers

110,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
105.00 m2
Floor
3
2.26 Km
from city center
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Okazion! for sale 2 + 1 + 2 balkons to leave thateocasion apartment for sale 2 + 1 + 2 balconies at dry lake. the apartment is located on the 3rd floor of a new building with 5 floors and has a total ...
11/07/2020 16:36

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Pazari Ri

169,900 Euro

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
121.00 m2
Floor
12
0.56 Km
from city center
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Apartament per shitje 2+1+2dhenbsp; me siperfaqe 121. 36m2 , ndodhetdhenbsp; ne qender te tiranesdhenbsp; te pazari i ri ne nje zone shume te mire . ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashen...
11/07/2020 13:46

290,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
160.00 m2
Floor
4
0.86 Km
from city center
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial ...
11/07/2020 13:39

166,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
83.00 m2
Floor
4
1.03 Km
from city center
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial ...
11/07/2020 12:13

290,000 Euro

Room | Kitchen
3+1 Furnished
Square Feet
145.00 m2
Floor
4
1.03 Km
from city center
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial ...
11/07/2020 12:07

189,900 Euro

Room | Kitchen
3+1 Furnished
Square Feet
825.00 m2
Floor
1
6.71 Km
from city center
Tirana | Kamez/Paskuqan ...
11/07/2020 11:48

Apartment 2 + 1 For Sale, Magnet Complex

124,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
94.00 m2
Floor
3
1.78 Km
from city center
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2 + 1 apartment for sale, in one of the best complexes in tirana. the entrance has an area of 94 m2 and is structured by 2 bedrooms + living room kitchen area + balcony + toilet. the entrance is loc...
11/07/2020 11:24

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rruga Peti

95,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
100.00 m2
Floor
1
2.45 Km
from city center
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ne rrugen peti,perballe me liqenin artificial. organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete me ndricim natyral. dh...
11/07/2020 11:20

139,900 Euro

Room | Kitchen
4+1 Furnished
Square Feet
225.00 m2
Floor
8
Tirana | Kamez/Paskuqan ...
11/07/2020 11:13

Apartment 2 + 1 83m (rr. Ramazan Gaxherri)

46,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
83.00 m2
Floor
3
56.52 Km
from city center
Tirana | Fresku/Linze Apartment for sale 2 + 1 83m floor 3 ramazan gaxherri street is located in the area where i will pass the big ring road of tirana. contact no.: {+ 355682293373} ...
11/07/2020 08:20

Shitet Apartament 2+1, 85m2 Me Hipoteke 62000 Euro Tek Rruga E Dibres!

62,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
85.00 m2
Floor
4
1.03 Km
from city center
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1, 85m2 me hipoteke 62000 euro tek rruga e dibres! apartamenti eshte i saporestauruar dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues prane shkolles se bashkuar. ka nje sipe...
11/07/2020 08:18

Shitet Apartament 2+1, 84m2 Me Hipoteke 56500 Euro Ne Allias!

56,500 Euro

Room | Kitchen
2+1 In Part
Square Feet
84.00 m2
Floor
4
2.50 Km
from city center
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Shitet apartament 2+1, 84m2 me hipoteke 56500 euro ne allias! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000, me punime cilesore, prane bar "mateos". ka nje siperfaqe p...
11/07/2020 08:12

Apartment 2 + 1 For Sale, Magnet Complex

124,000 Euro

2+1 Furnished
Room | Kitchen
94.00 m2
Square Feet
3
Floor
(1.78 Km from city center)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2 + 1 apartment for sale, in one of the best complexes in tirana. the entrance has an area of 94 m2 and is structured by 2 bedrooms + living room kitchen area + balcony + toilet. the entrance is loc...
11/07/2020 11:24

1 + 1 Apartment For Sale In Paris Commune!

80,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
74.00 m2
Floor
2
1.62 Km
from city center
Tirana | Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo One bedroom apartment for sale, modified in 2 + 1, near shops and other services necessary for living. full area with regular well-organized square shapes. furnished with all the necessary conditions ...
10/07/2020 18:00

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New