home for sale

 

Shitet Apt 2+1 Tek Rruga E Dibres - Parket | Pallat I Ri

93,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
115.00 m2
Floor
3
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Q1775te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 2 tualetdhenbsp;- 1 korridordhenbsp;- 1 ballkondhenbsp;- sip totale:120- sip bruto:115- kati:3- katet e pallatit :10- viti i ndertimit: ...
22/02/2020 21:49

For Sale, Apartment 2 + 1, Fresku Price: 47,000 € Id: Plus 7126

47,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
130.00 m2
Floor
2
Tirana | Fresku/Linze The apartment is located in the area of fresku, on dhequot;shefqet kukadhequot; street. the apartment is located on the 2nd floor, with a total surface of 130m2. the apartment is south-east oriented a...
22/02/2020 21:09

For Sale, Apartment 1 + 1, Kamza Turn, Ardeno

35,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
73.00 m2
Floor
6
5.11 Km
from city center
Tirana | Zone Periferike The apartment is located in the area of se kamze, near ardeno. apartment information: • 6th floor • apartment area: 70 m2. the apartment has a mortgage and is organized by: • living room • kit...
22/02/2020 21:08

For Sale, Apartment 2 + 1, Fresku, Tiranaid: Plus14650

42,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
82.00 m2
Floor
2
Tirana | Fresku/Linze Apartment for sale in fresku area, on fadil deliu street. apartment information: • apartment area: 82.4m2. • 2nd floor. • south-west orientation. • in the process of mortgage. the apartment ha...
22/02/2020 20:55

For Sale, Apartment 1 + 1, Refresh 40,000 € Id: Plus 7569

40,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
74.00 m2
Floor
2
Tirana | Fresku/Linze The apartment is located in the area of fresku on dhequot;dajtidhequot; street. the apartment is located on the 2nd floor, with a total area of 74.3m2. the apartment has east orientation and is in the...
22/02/2020 20:49

Apartment For Sale 1 + 1 90m2 In Kamez

25,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 In Part
Square Feet
90.00 m2
Floor
5
Tirana | Kamez/Paskuqan For sale 1 + 1 90m2 apartment in kamez road: manhattan. the apartment is on the 5th floor. the apartment consists of large living room + bedroom + kitchen + toilet + corridor + balcony. contact elvis ...
22/02/2020 20:48

Mundesi Perfekte - Apt 1+1 Ne Ali Dem" Me Parket, Mobilim Te Ri | Ndri

55,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
52.00 m2
Floor
3
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 1+1 super cilesor - ali dem " me parket, mobilim te ri dhe ndricim me spote led | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | hapesire me strukture shume te mire | dri...
22/02/2020 20:45

Tek Fresku, Një Apartament 3+1 Në Shitje!

55,000 Euro

Room | Kitchen
3+1 Emty
Square Feet
110.00 m2
Floor
2
Tirana | Fresku/Linze Një tjetër apartament në shitje tek fresku!dhenbsp;apartamenti është 110.1 m2.dhenbsp;apartamenti është i tipologjisë 3+1 dhe ndodhet në katin e dytë.dhenbsp;Çmimi i apartamentit është 55...
22/02/2020 20:45

(future Home Opportunity +) Sell, Apartment Options, Refresh Price: 42

42,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
70.00 m2
Floor
1
Tirana | Fresku/Linze 1 + 1 2 + 1 3 + 1 apartment options for sale in fresco area, dajiti street. property information: • choice of surface from 70m2. • ground floor options 1, 2, 3, 4 • south-east-west orientation...
22/02/2020 20:44

Sell, Apartment Options, Refresh Price: € 30,550 Id: Plus12336

30,550 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
65.00 m2
Floor
3
Tirana | Fresku/Linze 1 + 1 2 + 1 3 + 1 apartment options for sale in the area of fresco on ramazan gaxherri street in the new residential complex. property information: • surface options • 4-storey building • south-...
22/02/2020 20:40

Ne Fresk Tek Spar-i Shitet Apt 3+1 (bosh) Pallat I Ri | Ndricim Perfek

65,000 Euro

Room | Kitchen
3+1 Emty
Square Feet
117.00 m2
Floor
5
Tirana | Fresku/Linze Q1769te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallondhenbsp;- 1 kuzhine- 1 tualetedhenbsp;- 1 korridordhenbsp;- 2 ballkone- 1 verand e mbyllur- sip totale: 116.3m2- sip neto: 96.5 m2- sip perbashket : 8...
22/02/2020 19:20

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Ne Astir

45,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
65.00 m2
Floor
2
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, dhome gjumi, tualet (me dritare) dhe ballkon te aksesueshem nga dhoma e gjumit dhe sallo...
22/02/2020 19:00

1+1 Per Shitje Tek Bulevardi I Ri

41,500 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
55.00 m2
Floor
1
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 ne yzberishtapartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri buze rruge ne bulevardin e ri qe lidh astirin me yzberishtin.*disponon dokumentacion te plote hipotekor...
22/02/2020 18:34

Apt Ne Shitje (kinostudio) 2+1 - Mobilim Cilesor | Kondicioner

68,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
84.00 m2
Floor
4
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Q1766te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 1 tualetdhenbsp;- 1 korridordhenbsp;- 1 ballkondhenbsp;- sip totale:84- sip bruto:74dhenbsp;- kati:4- katet e pallatit :10- viti i ndert...
22/02/2020 18:11

Shitet Super Apt Ne Vasil Shanto - 3+1+2wc - Parket - Mobilim I Ri | V

170,000 Euro

Room | Kitchen
3+1 Furnished
Square Feet
150.00 m2
Floor
3
Tirana | Vasil Shanto Q1765te dhenat e ndarjes:- 3 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 2 tualetdhenbsp;- 1 korridordhenbsp;- 1 ballkondhenbsp;- sip totale:150- sip bruto:140- kati:2- katet e pallatit :10- viti i ndertimit: ...
22/02/2020 17:55

Tirana, Sell 1 + 1 + Blk Apartments 64 M.000 32.000 Euro (shkoza)

32,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
64.00 m2
Floor
2
4.88 Km
from city center
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik The apartments are located in shkoza, one of the best quality complexes in the area. apartment information: • floor by preference • apartment surface: 64 72 80 m2. apartments have: • living room...
22/02/2020 16:39

Tirana, Sell Apartment 1 + 1 + Blk (tefta Tashko Koço)

95,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
64.00 m2
Floor
2
0.83 Km
from city center
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe The apartment is located in tefta tashko koco. apartment information: • 2nd floor • apartment area: 64 m2 • orientation east • documentation: with mortgage. the apartment is furnished and has:...
22/02/2020 14:01

Shitet Apartament 2+1 Tek 21dhjetori, Prane Mondialit

91,500 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
83.00 m2
Floor
2
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne kati e dyte.aktualisht eshte si studio por mund te perdoret edhe per apartament per banim.ka dy dhoma gjumi,sallon,ballkon dhe nje tualet.me certifik...
22/02/2020 13:59

Shitet Apartament 2+1 Pranë Spitalit ''amerikan 2''.

72,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
77.00 m2
Floor
6
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Shitet apartament 2+1 pranë spitalit ''amerikan 2''. apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon, ka një sipë...
22/02/2020 13:56

Apartment For Sale 2 + 1 + 2 + Block Price: 890 Euro M2 (negotiable)

90,940 Euro

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
102.00 m2
Floor
5
2.48 Km
from city center
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartment for sale 2 + 1 + 2 + block price: 890 euro m2 (negotiable) st. hamdi sina, dry lake the apartment is located on the 5th floor of a building towards the end. total area: 102.18m2 2 bed...
22/02/2020 13:55

Two Room Apartment For Sale, 107m2 Parist Commune, With Mortgage

88,000 Euro

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
107.00 m2
Floor
3
1.62 Km
from city center
Tirana | Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo Two bedroom apartment for sale, 107m2 parist municipality, with mortgage 87500 euros.the apartment is located on the 3rd floor of a new building, consisting of 2 bedrooms, 1 living room, 2 balconies a...
22/02/2020 13:49

One Bedroom Apartment For Sale

55,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
46.00 m2
Floor
3
1.35 Km
from city center
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes One bedroom apartment for sale in muhamet gjollesha. super investment opportunity. contact me for a property visit!...
22/02/2020 13:49

Ne Fresk Shitet Apartament 3+1+2 Me Ambient Gatimi Te Vecuar !

65,000 Euro

Room | Kitchen
3+1 Emty
Square Feet
116.00 m2
Floor
2
Tirana | Fresku/Linze Ne fesk, ne rrugen e teleferikut shitet apartament 3+1+2 tualete me ambient gatimi te vecuar, ne katin e 2 te nje pallati me ashensor, ndertim cilesor i vitit 2015. apartamenti eshte organizuar si me ...
22/02/2020 13:48

One Bedroom Apartment For Sale In Fresku!

47,000 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
77.00 m2
Floor
4
Tirana | Fresku/Linze One bedroom apartment for sale in fresku. the apartment has the perfect layout, arranged in the hallway that allows for the sharing of the environments, soxhorno along with the kitchen, balcony, toil...
22/02/2020 13:47

Apartment For Sale 2 + 1 + 2 100m2 With Mortgage

60,000 Euro

Room | Kitchen
4+1 Emty
Square Feet
100.00 m2
Floor
3
0.07 Km
from city center
Tirana | Fresku/Linze Apartment for sale in fresku 2 + 1 + 2 100m2 with mortgage. price 60.000 €. for more info contact us below....
22/02/2020 13:36

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New