health and beauty services

Klinika Hipokratio

Korce | Qender 📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh. ajo ju vjen ne ndihme me te gjitha llojet e ekzaminimeve te certifikuara sipas 'paster' rinovimi i...
14/04/2021 16:35

Klinika Endoskopike Lavita

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika endoskopike lavitađŸ©ș👉klinika la vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne kavaje. ne gusht 2012 u hap ne tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar ne procedurat endoskop...
14/04/2021 13:16

Klinika Petal

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial 📣klinika petal📣👉misioni i klinikĂ«s gjinekologjike “petal” Ă«shtĂ« t’i shĂ«rbejĂ«, diagnostikojĂ« dhe trajtojĂ« gruan gjatĂ« gjithĂ« jetĂ«s sĂ« saj dhe t’a edukojĂ« atĂ« pĂ«r njĂ« jet...
14/04/2021 09:31

Klinika Vital

Tirana | Brryli 📣klinika vital📣👉“dhenbsp;klinikat vital” ofrojnĂ« njĂ« gamĂ« tĂ« gjerĂ« shĂ«rbimesh tĂ« kujdesit shĂ«ndetĂ«sor parĂ«sor. kĂ«to poliklinika janĂ« njĂ« sistem i domosdoshĂ«m ambulator nĂ« n...
13/04/2021 22:43

Qendra Orthodhokse Diagnostike Ungjillezimi

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profesore dhe mjeke te njohur dhe e pajisur me aparate te ...
13/04/2021 22:22

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard klinika gea ofron: *vizita gjinekologjike *eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d *ndjekje shtatzanie *kolposkopi *pap-test *trajtim infertiliteti *hysteroskopi diagnostikuese dhe operative...
13/04/2021 21:28

Klinika E Syrit Internacional

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Klinika e syrit internacional- we focus on one thing - your visionadresa: rruga myslym shyri, tirane, albaniadhenbsp;...
13/04/2021 14:10

Klinike Dermatologjike Entela Shkodrani

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial 📣klinike dermatologjike entela shkodrani📣👉ofron keto sherbime:✅dermatologji✅dermatologji kirugjikale👉dermatologji kozmetikedhenbsp;📍adresa: blv gjergj fishta, tirane, albania ...
12/04/2021 22:45

Klinika Mjekësore Ikeda

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika mjekĂ«sore ikeda📣👉klinika ikeda: vizita mjekesore; laborator: klinik-biokimik; bakteriologjik; histologjik; markues tumoral; ekografi; kardiologji; radiologji; kirurgji.📍adresa:dh...
12/04/2021 09:25

Integra Dental - Dentisti Juaj. Klinike Dentare

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi đŸŠ·integra dental - dentisti juaj. klinike dentaređŸŠ·đŸ‘‰klinika dentare "integra dental" ofron shĂ«rbim tĂ« plotĂ« dentar nĂ« tiranĂ«, shqipĂ«ri. dentistĂ« profesionistĂ« do tĂ« sigurojnĂ« shĂ«rbim...
12/04/2021 00:42

Klinika Europiane E Syve

Tirana | Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo 👁klinika europiane e syve👁👉klinika europiane e syve eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga mjeku okulist kirurg dr. kastriot borici.📍adresa :dhenbsp;rr medar shtylla ( komuna e parisit) ...
10/04/2021 10:05

Klinika Mjekesore Roma

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite đŸ©șklinika mjekesore roma🔬👉ofron disa sherbime:dhenbsp;✅kardiologji✅semundje infektivedhenbsp;✅dermatologji✅endokrinologji✅gjinekologji✅laborator analizashdhenbsp;📍adresa :dhenbs...
09/04/2021 20:21

Klinika Diamed

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial 📣klinika diamed📣📍adresa :  rruga "gjike kuqali" tirana, albania ...
06/04/2021 20:31

Klinika Adc (ana Diagnostic Center)

Tirana | Zone Periferike Klinika adc (ana diagnostic center)klinika qe ju mundeson sherbime obstetrike- gjinekologjike, qender fekondimi ( ivf), laborator mjekesor biokimik dheamp; mikrobiologjik.tek ne do te gjeni perkushtim...
03/04/2021 14:23

Klinika Mjekesore Ndreu

Durres | Qender đŸ©șklinika mjekesore ndreuđŸ©ș👉klinike mjekesore dhe radiologjike. tek ne mund te beni grafi te llojeve te ndryshme,spirometri,testin mantoux per tuberkulozin ,echo abdominale,te carotideve,dopple...
03/04/2021 11:26

📣klinika Dermolife📣

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial ...
27/03/2021 11:09

San Luca KlinikË MjekËsore

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes San luca klinikë mjekësore të obliguar për të dhënë kujdesin më të mirë! klinika san luca, e pozicionuar në zemër të qytetit të tiranës, ju ofron një gamë të gjerë shërbimesh...
25/03/2021 17:04

Holistic Esthetic-depilime Per Femra Dhe Meshkuj

Durres | Qender Qender estetike ne durres ofron 20% ulje ne depilimet totale te meshkujve dhe femrave .ju mirpresim . ...
24/03/2021 15:09

Klinika Davinci

Tirana | Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja Klinika davinci ofron shërbime të kirurgjisë estetike, oto-rino-laringologjisë dhe mbjelljen e flokëve si edhe trajtime estetike jo kirurgjikale për fytyrën dhe trupin. shërbimet qe do të ...
24/03/2021 07:01

Klinika Obstetrikale Gjinekologjike

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Rreth neshklinika obstetrikale gjinekologjike "bylykbashi" , tirane pershendetje ! faleminderit qe vizitoni  faqen zyrtare te klinikes "bylykbashi" klinika obstetrikale - gjinekologjike  "bylykbas...
23/03/2021 14:16

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New