home for rent

 

Jepet Me Qera Garsoniere Tek Posta 8

25,000 Leke

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
45.00 m2
Floor
3
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Garsonieredhenbsp; tek posta 8dhenbsp;dhenbsp;e kompletuardhenbsp;dhenbsp;mobilje te rejadhenbsp;kondicionerdhenbsp;e pershtatshme 2 personadhenbsp;...
27/02/2020 20:21

Apartament 1+1 Me Qira, Yzberisht

20,000 Leke

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
80.00 m2
Floor
7
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartamet 1+1 me qira, me siperfaqe 80 m2.ndodhet ne zonen e yzberishtit prane karburant anel.akses nga te dyja krahet si nga ana e astirit ashtu edhe nga spitali amerikan 3.organizohet ne nje d...
27/02/2020 20:20

Renting

20,000 Leke

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
65.00 m2
Floor
3
0.87 Km
from city center
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Wedhe#39;re looking for two piglets, a third. lease of 20,000 all in front of myslym shyri road near vasil shantos...
27/02/2020 20:02

Apartment For Rent 2 + 1 75m2 Furnished.

22,000 Leke

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
75.00 m2
Floor
2
4.36 Km
from city center
Tirana | Fresku/Linze ...
27/02/2020 19:39

Two Bedroom Apartment For Rent In Front Of Big Market Ali Demi (old Ma

30,000 Leke

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
70.00 m2
Floor
5
1.34 Km
from city center
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik At the old marketplace in ali demi, in front of the big market, a 2 + 1 apartment is fully furnished and organized in living room, 2 bedrooms, bathroom. the apartment is located on the 5th floor of a...
27/02/2020 19:16

1 + 1 Apartment For Rent In Don Bosko

25,000 Leke

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
60.00 m2
Floor
5
1.72 Km
from city center
Tirana | Don Bosko 1 + 1 apartment for rent in don bosko. the apartment is located in a new building with elevator. the apartment is furnished in a very good way. ...
27/02/2020 18:52

Rent 2 + 1

20,000 Leke

Room | Kitchen
2+1 Emty
Square Feet
59.00 m2
Floor
6
Tirana | Zone Periferike 2 bedroom apartment + kitchen + bathroom + 1 balcony in the new ring 20 meters near the coffee bar 2 palm trees. on the 6th floor without elevator. the house is in a very good condition. and itdhe#39;...
27/02/2020 18:49

1 + 1 For Rent

20,000 Leke

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
95.00 m2
Floor
3
4.36 Km
from city center
Tirana | Fresku/Linze Freshly furnished 1 + 1 fully furnished super luxury furnished apartment near the last china station. 3rd floor with elevator. water and light 24 hours free parking in front of the building....
27/02/2020 18:27

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Në Zonën E Don Boskos Prane Bujtines

250 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
71.00 m2
Floor
3
Tirana | Don Bosko Jepet me qira apartament 1+1 në zonën e don boskos prane bujtines “gjeli” . apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatim...
27/02/2020 16:59

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Qender Prane Pazarit Te Ri (id 4219142 )

400 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
65.00 m2
Floor
3
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Id e prones: 4219142qender, pazari i ri, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 65 m², kati i 3 i banimit, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, 2 kondicioner...
27/02/2020 16:03

One Bedroom Apartment For Rent Near Botanical Garden!

350 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
67.00 m2
Floor
3
2.26 Km
from city center
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik The apartment is located in the botanical garden, near the mosque. it has a total area of 67 m2, organized by living kitchen, bedroom, toilet and balcony. located in a villa residence, one of the be...
27/02/2020 15:41

Apartament 3+1 Me Qera Ne Rrugen E Fortuzit

350 Euro

Room | Kitchen
3+1 Emty
Square Feet
114.00 m2
Floor
2
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id e prones: 4231144rruga e fortuzit, prane bar kafe patricias, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, bosh me kontrabufe, e pershtatshme per zyra dhe banim, siperfaqe 114 m², kati 2 me ashens...
27/02/2020 14:51

Rent 1 + 1, Student City

22,000 Leke

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
55.00 m2
Floor
3
1.46 Km
from city center
Tirana | Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane 1 plus one for rent 22000 leke address: student city ...
27/02/2020 14:47

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes (id 4221736)

500 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
112.00 m2
Floor
2
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id e prones: 4221736rruga e kavajes, tek kompleksi delijorgjit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 112 m², ...
27/02/2020 14:38

Introduction For Rent

35,000 Leke

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
90.00 m2
Floor
9
0.07 Km
from city center
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Access to new ring is rented the apartment is furnished in a modern way. located on the ninth floor. organization: living room + kitchen, two bedrooms, balcony. for more information contact us at p...
27/02/2020 13:42

Apartament 3+1 Me Qera Ne Rrugen E Fortuzit, Bar Kafe Patricia(id 4231

450 Euro

Room | Kitchen
3+1 Furnished
Square Feet
114.00 m2
Floor
3
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id e prones:dhenbsp; 4231145rruga e fortuzit, bar kafe patricia, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 114 m², kati 3 me ashensor, 2 ko...
27/02/2020 12:21

Rent, Apartment 1 + 1, Congress Street Of Bitola, Id: Plus14968

170 Euro

Room | Kitchen
1+1 Emty
Square Feet
54.00 m2
Floor
5
2.15 Km
from city center
Tirana | Fresku/Linze Apartment for rent in qsut area near Çajupi school, on kongresi manastir street. , kitchen, bedroom, bathroom, balcony.other settings: • empty • existing building • regular kitchen • natural ...
27/02/2020 12:03

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Liqenit Rruga Eduart Mano (id 4221

400 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
110.00 m2
Floor
3
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Id e prones: 4221536liqeni, kopshti zologjik, rruga eduart mano, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 110 m², kati i 3 me ashensore, i gjithe apartame...
27/02/2020 11:54

Tirana, Apartment For Rent 1 + 1 + Blk (center)

350 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
60.00 m2
Floor
3
0.47 Km
from city center
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri The apartment is centrally located above the ufo clinic. apartment information: • 3rd floor • apartment area: 60 m2. the apartment is fully furnished and has: • living room • kitchen • 1 bed...
27/02/2020 11:41

Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Super Pamje

750 Euro

Room | Kitchen
3+1 Furnished
Square Feet
300.00 m2
Floor
7
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Tek kopeshti zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me pamje nga liqeni artificial i tiranes dhe organizo...
27/02/2020 10:38

21 Dhjetori Apartament 2+1 Me Qira

350 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
92.00 m2
Floor
4
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2+1 apartament tek 21 dhjetori.apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille qe te krijon goxha hapesire ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon.zona te ofron te gjitha fasilitetet...
27/02/2020 10:35

Apt 2+1 Ne Don Bosko - Mobilim Komod & Cilesor | Kondicioner Dhe Cdo P

245 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
80.00 m2
Floor
2
Tirana | Don Bosko Jepet me qera apt 2+1 ne don bosko - mobilim komod | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham| mundesi parkimi | tualet me ajrosje natyrale | instalimet te gjitha funksionale...
27/02/2020 10:10

Garzoniere Fantastike (pazari I Ri) Me Pamje Qendren E Tiranes - I Inv

320 Euro

Room | Kitchen
1+1 Furnished
Square Feet
44.00 m2
Floor
2
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Q1796te dhenat e ndarjes:- 1 dhome- sip totale:43m2- sip neto (e brendhme) : 40m2- kati:2- katet e pallatit: 6karakteristika:- gazonjere ne super zonedhenbsp; sheshi avni rustemi**- perballe hotel pla...
27/02/2020 03:18

Apt Gjigand 3+1+2wc (laprake) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cileso

300 Euro

Room | Kitchen
3+1 Furnished
Square Feet
110.00 m2
Floor
7
Tirana | Laprake Q1795te dhenat e ndarjes:- 3 dhoma gjumi- soxhornodhenbsp;- kuzhinedhenbsp;- 2 tualet- hipoteke : po- sip totale:- sip neto (e brendhme) : 110m2- kati:7- katet e pallatit: 8- pallat / i ridhenbsp;- vi...
27/02/2020 03:02

Tek Kryqezimi I 21 Dhjetorit, 2+1 Me Te Gjitha Komoditetet | I Investu

330 Euro

Room | Kitchen
2+1 Furnished
Square Feet
65.00 m2
Floor
1
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super apartament 2+1 tek kryezimi i 21 dhjetorit - apartament me te gjitha komoditetet | i investuar se fundmi | kend i ri | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | pallati me banore familjare ...
27/02/2020 02:40

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New