340x230    340x230

🏡 land for sale

🕵 Online 5 visitors | ⏳ 0 pending ADV 
443,000 Euro Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym ose 4500 m2
15.03 Km
from city center

Shiten 4430m toke me certifikate pronesie ne maminas buze autostrades tirane-durres. e pershtatshme per cdo lloj biznesi per me shume info kontaktoni...14/08/2022 18:30

110,000 Euro
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2

...13/08/2022 10:06

30,000 Euro Kerkoj 1000m/toke -truall
Zone Periferike | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
0.07 Km
from city center

Kerkor 1000m/2 toke ne periferi te tiranes ose gjate rrugese se aeroportit/rinas per ndertim shtepie. te jete me vlere 25-30mije euro vlera totale maksimumi. ...12/08/2022 15:20

450,000 Euro ⛰shitet Toke
Shkembi Kavajes | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
15.00 Dynym ose 15000 m2
12.29 Km
from city center

⛰shitet toke 🏝me pamje nga deti 📐siperfaqja: 15.000 m2 📃e pajisur me certifikate 💸cmimi: 450.000 euro 📍adresa:fshati agonas golem kavaje toka eshte e pershtatshme per agriturizem. mund te ndertohen vila te vogla me ...12/08/2022 11:57

122,500 Euro Shtëpi E Vjetër Në Shitje Në “petrelë”
Zone Periferike | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
3.50 Dynym ose 3500 m2
8.55 Km
from city center

Shtëpi e vjetër në shitje në “petrelë” shtepia ka një siperfaqe trualli prej 300 m2, sipërfaqe ndërtimi 50 m2, 700 m2 kopësht dhe 2500 m2 tokë arë ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe piktoreske në rrugën e kalasë sht...11/08/2022 14:05

271,450 Euro Shitet Toke /are ,3050 M2, Adresa: Bërzhitë/tirane Cmimi M2: 85euro/m2
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
11.24 Km
from city center

📍shitet toke /are ne bërzhitë. me certefikate pronesie. shitet 3dynym ose 3050 m2 *mundesi shume e mire per investim. adresa: bërzhitë/tirane cmimi m2: 85euro/m2...11/08/2022 13:08

731,000 Euro Toke Ne Shitje Ideale Per Ndertim, Vile [vi 298]
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
9.80 Dynym ose 9800 m2
8.55 Km
from city center

Toke ne shitje ideale per ndertim, vile adresa: komuna e petreles siperfaqe 9750 m2 i pershtatshem dhe ideale per vile me hipoteke cmimi 75 euro m2 [vi 298]...11/08/2022 12:23

300,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2

...10/08/2022 11:03

1,100,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
3.40 Dynym ose 3400 m2
14.74 Km
from city center

...10/08/2022 09:49

255,000 Euro Shitet Truall 3000 M2 Ne Berzhite 255.000 Euro
Sauk | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
11.24 Km
from city center

Shitet toke ~ 3000 m2 ~ me hipoteke ~ cmimi 255.000 euro ~pran palma nova ~ ne berzhite kontaktoni e400...09/08/2022 15:34

90,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë. 90,000 € Id: Opp+24061
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym ose 1400 m2
5.37 Km
from city center

Shitet tokë në zonën e farkës , rruga lugjasi pranë parkut të liqenit. me sipërfaqe totale prej 1400 m2. e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. disponon dokumentacion te rregullt. e aksesueshme lehtësisht me unazën e madhe...09/08/2022 11:50

690,000 Euro Shitet Truall 690 M2 Ne Farke
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
6.90 Dynym ose 6900 m2
4.78 Km
from city center

Shitet truall vreshte ne farke vogel aktualisht trualli eshte vresht ne gjendje pune, sip eshte 690m2 eshte pershtashme per investim mund te investohet per vila, dhe biznese private ndodhet afer liqenit farkes cmimi 100€ m2 i diskutueshem ...09/08/2022 10:01

120,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym ose 2400 m2
5.37 Km
from city center

...08/08/2022 15:08

3,290,000 Euro
Vore | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
4.70 Dynym ose 4700 m2
8.12 Km
from city center

...07/08/2022 12:02

23,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
12.00 Dynym ose 12000 m2
8.59 Km
from city center

...06/08/2022 10:52

100,000 Euro Shitet Tokë Në Kamez
Kamez/Paskuqan | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym ose 2500 m2
8.53 Km
from city center

Shitet siperfaqe toke prej 2500 m2 në zonen e kamze.toka ndodhet te rruga kosova,buze rruge.toka ka dokumentacion të rregullt hipotekor.toka shitet me Çmim okazion total 100 mijë euro.Ç mimi nuk diskutohet!...06/08/2022 07:10

225,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2
11.78 Km
from city center

...05/08/2022 16:39

240,000 Euro Shitet Toke-ullishte Ne Cerkeze, Tirane!
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
12.00 Dynym ose 12000 m2
8.59 Km
from city center

Toka eshte e lokalizuar 13 kilometra nga qendra e tiranes. eshte e ndare ne 12 parcela dhe perbehet nga rreth 250 rrenje ulliri. ullishtja eshte e projektuar per fshat turistik ku mund te ndertohen 13 vila druri. parcelat shiten dhe te ndara sipas ...05/08/2022 14:37

99,000 Euro
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
8.22 Km
from city center

...05/08/2022 10:50

1,200,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
2.40 Dynym ose 2400 m2
4.78 Km
from city center

...05/08/2022 10:01

280,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
3.50 Dynym ose 3500 m2
7.02 Km
from city center

...04/08/2022 09:31

50,000 Euro Shitet Truall Tirane
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym ose 100 m2
1.75 Km
from city center

Shitet truall tirane, bashke me banese te vjeter ne total ka 100m2 metra. adresa rruga arben minga, 150metra nga sheshi xhamllikut tirane dhe spitalit pediatrik.ndodhet ne zone te favorshme per ndertim. tè interesuarit te marrin ne tel .cmimi 50.000...03/08/2022 20:41

93,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
8.55 Km
from city center

...02/08/2022 16:49

66,000 Euro Shitet 3 Ha Toke Me Hipoteke Ne Karavasta
Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
30.00 Dynym ose 30000 m2
53.06 Km
from city center

Shitet 3 ha toke ne karavasta. toka eshte me dokumenta te rregullta, me hipoteke . mundesi shume e mire investimi adresa : karavasta cmimi : 2.2 euro/ m2...02/08/2022 16:31

50,000 Euro
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
26.60 Dynym ose 26600 m2

...01/08/2022 14:27

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New