📅 offer offer jobs

🕵 Online 114 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Tirana

Pune Ne Call Center- RETENTION TE GJUHES ANGLEZE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
KERKOHEN RETENTION TE GJUHES ANGLEZE Kerkesat: - Njohuri te mira te gjuhes angleze -Eksperience minimalisht 6 muaj si Retention -Aftesi per te punuar ne grup Ofrojme: -Ambjente komode ne qender te qytetit -Page baze dhe bonuset me te lart...
 • Profession: Retention
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profession: Operatore Telefonike
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profession: Operator/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

📣 Call Center Kerkon Operator Apertura/ Retention 🇮🇹

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Call center kerkon te punesoj operator ne gjuhen Italiane ne pozicionet apertura dhe retention.👉🏻Kerkohet: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane ne komunikim. 👥Aftesi mira komunikuese dhe bashkepunuese.〽️Eksperienca perben...
 • Profession: Operator/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

Kerkohen Te Punesohen Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇮🇹 Italisht-Operatore👉Kriteret:👥  Te kete aftesi te mira komunikuese dhe  te jete i/e afte qe te punoj ne grup.🗣 Te kete energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.👉Ofrohet:✨Ambient pune kom...
 • Profession: Operatore Gjermanishte dhe Italishte
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profession: Infermiere
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese/sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profession: Pastruese/sanitare
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier.- Ndihmese fast foodi.- Sanitare. -Motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - ...
 • Profession: kamarier,ndihmese fast foodi,sanitare,motorrist
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profession: Online,Social Media
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profession: Operator/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profession: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Ital Pack Albania Kerkon Te Zgjeroje Staf.

sauk Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/12/2020
Ital Pack Albania kerkon te zgjeroje staf ne pozocionet e punes :- Agjent/agjente shitje ne fushen e HO,RE,CA dhe supermarketeve.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Te kene eksperience te meparshme pune  &...
 • Profession: agjent/e shitje ne HO,RE,CA dhe supermarkete
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profession: Operator/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

📣CALL CENTER Kerkon Operator/e Anglishte

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"Call center" kerkon te rekrutoj operator/e ne gjuhen angleze. 👉🏻Kerkohet: 🇬🇧Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze komunikim. 👥Aftesi te mira ne komunikim dhe bashkpunim ne grup. 〽️Eksperienca nuk eshte...
 • Profession: Operator/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/12/2020
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profession: Online,Social Media
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

Kerkohet Ndihmese Ekonomiste

Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 40,000 Leke
Kerkohet ndihmese ekonomiste me ose pa eksperiense pune.dergoni cv tuaj ne whats up. ...
 • Profession: Ndihmese ekonomiste
 • Age: 25-35 Vjece
 • 25/11/2020
Tirana

👉🏻Puno Agjente Shitje Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Rruga e Elbasanit Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira komunikuese...
 • Profession: Pune online
 • Age: 20-30 Vjece
 • 25/11/2020
Tirana

Kerkohet Shofer Ne Kategorine C.

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 20/12/2020
Kerkohet shofer ne kategorine CTe jene te afte per pune ne grup , te shkathet dhe te komunikueshem....
 • Profession: Shofer
 • Age: 30-40 Vjece
 • 25/11/2020
Tirana

Metro Bar Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/12/2020
Metro Bar Caffe kerkon te punesoje kamarier/e. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te j...
 • Profession: Kamarier/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

ITAL Market Ne Sauk Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Sauk, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/12/2020
ITAL Market ne Sauk kerkon te zgjeroje staf  ne pozicionet e punes :  - Kasiere - Sistemuese raftesh -Punonjese banaku- Menaxher/e per fruta/perime🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  &nbs...
 • Profession: Kasiere, Sistemuese raftesh,Punonjese banaku ,Menaxher/e per fruta/perime
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Durres

Kerkojme Recepsionist, Turni I Trete

Rruga Dytesore Plepa-Golem , km 3 Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/12/2020
- Pret Klientët dhe përkujdeset deri në momentin që të ndihen komod. - Pritje telefonatash, e-maile për rezervime. - Kryerja e Chech-in dhe Check Out-it për klientët. - Plotësimi i rregjistrit të Hotelit në momentin kur bëhet check ...
 • Profession: Recepsionist
 • Age: 30-40 Vjece
 • 25/11/2020
Tirana

Da ' So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Motorrist Turni I Pare.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da ' So Bar Pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Me motorrin e tij. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca n...
 • Profession: Motorrist
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

📢Dilo Dental Center Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare/Infermiere🩺

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️"Dilo Dental Center" ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje asistente dentare/infermiere .👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.- Te jete e komunikueshme...
 • Profession: Asistente dentare/ Infermiere
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetm...
 • Profession: Agjent shitje ne terren
 • Age: 25-35 Vjece
 • 25/11/2020
Tirana

Pizzeri Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol- Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jen...
 • Profession: Picajol,motorrist
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Motorrist Per Shperndarje.

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Bistro Coffee kerkon te punesoje motorrist per shperndarje.🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.⚫...
 • Profession: Motorrist
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

PICK UP Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Zogu i Zi,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
PICK UP Fast Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profession: Motorrist,punetor fast foodi
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

Kerkohet Lavazhier Me Eksperienc Pune

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Lavazhier me Eksperienc PuneTe jete i moshes 18 vjec deri 40 vjec Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune Te jete i sjellshem me stafin dhe klintetPages me %Adresa:Babrru ...
 • Profession: Lavazhier
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Bar Pizzeri Basic Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Motorrist.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Pizzeri Basic kerkon te punesoje kamarier dhe motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te...
 • Profession: Kamarier,motorrist
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Inxhinier mekanik- Inxhinier hidraulik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - Te jene te pe...
 • Profession: Inxhinier mekanik,inxhinier hidraulik
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

Eat Me Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Motorristi do te kete motorrin e kompanise,te zoteroje patente.   - Te ken...
 • Profession: motorrist,punetor fast foodi
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

Ital Pack Albania Kerkon Te Zgjeroje Staf.

sauk Pagesa: Me Marreveshje
Ital Pack Albania kerkon te zgjeroje staf ne pozocionet e punes :- Agjent/agjente shitje ne fushen e HO,RE,CA dhe supermarketeve.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Te kene eksperience te meparshme pune  &...
 • Profession: agjent/e shitje ne HO,RE,CA dhe supermarkete
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

📣Kerkojme Agjente Forex Anglisht Dhe Italisht

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️Kerkojme te punesojme agjente ne fushaten forex ne gjuhet:🇬🇧Anglisht🇮🇹Italisht📌Kriteret e kerkuara: ◽Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese. ◽Minimumi 6 muaj experience ne Forex apo fushata te ngjashme.&am...
 • Profession: Agjente Forex
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

📣Kompania Ecommerce Albania Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🇮🇹 Italisht🇪🇸 Spanjishte- Retention- Team Lider〽️Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex .⏰ Disponibiliteti  Ful-time, orari 10:00 me 19:00.🗂Niveli i gjuhes ne komunikim te jete minimumi B2.💶Page ...
 • Profession: Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

📣Call Center Kerkon Operator/e Ne Gjuhet Italisht/Gjermanisht

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Call Center kerkon te punesoj operator/e ne gjuhet :◽Italishte◽Gjermanishte📌Kriteret e kerkuara:🇩🇪 🇮🇹Te zoteroje ne nivel mbi mesataren gjuhen perkatese.〽️Eksperience te meparshme ne call center, preferohet minimalishte...
 • Profession: Operator/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 23/11/2020
Tirana

Camel Bar Lounge Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Per Turnin E Dyte.

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Camel Bar Lounge kerkon te punesoje kamariere femer per turnin e dyte.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &a...
 • Profession: Kamariere
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profession: Agjente Marketing
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

MEMU Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
MEMU Bar kerkon te punesoje banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne...
 • Profession: Banakier/e
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Dhe Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje menaxher/e dhe magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :Per pozicionin e punes : Menaxher/e turni- Me eksperience pune mbi 5 vjet ne fushen e gastronomise.Per pozicionin e punes : Magaziniere - Me eksper...
 • Profession: Menaxher/e,magaziniere
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profession: Operatore telefonik
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣ZZGroup, kompania me 6 vjet përvojë në treg, kërkon 200 operatorë FULL-TIME ose PART-TIME, në Fushatën INBOUND  “SHËRBIM KLIENTI”, për gjuhët:1. Angleze;2. italiane;3. spanjolle;4. hollandeze;5. gjermane;6. turke;7. greke;...
 • Profession: Operator
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

PICK UP Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Zogu i Zi,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/12/2020
PICK UP Fast Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profession: Motorrist,punetor fast foodi
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/12/2020
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetm...
 • Profession: Agjent shitje ne terren
 • Age: 25-35 Vjece
 • 25/11/2020
Durres

Kerkohet Dado.

Durrës, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 18/12/2020
Jam e interesuar per nje dado , per vajzen time qe jeton ne qytetin e Durresit afer Muzeumit , per nje femije 1 muajsh.  Te kete eksperience me femijet .Mosha 40 - 45 vjeçPagesa eshte 15.000 leke per 4 ore ne dite paradite , nga e...
 • Profession: Dado
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

Asistente Dentare

Pallatet Agimi (Kafe Roma) Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Klinika dentare eshte moderne, e pajisur me dy ambiente pune, njera prej te cilave jepet me qera. Klinika eshte e kompletuar me pajisjet me te fundit, si poltrone te rinj, te pajisura me kamera dhe ekran, ambient sterilizimi i pajisur me autoklave t...
 • Profession: Asistente Dentare
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 25/11/2020
Tirana

Teknik Per Sisteme Ftohje-ngrohje

Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Shqipëria Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/11/2020
Sulollari-klima Shpk kerkon teknik per sisteme ftohje-ngrohje ,me dhe pa pervoje pune. Mosha 25-45 vjec. Te kete arsim te mesem te pergjithshem ose rofesional. Te jete i pajisur me patente ...
 • Profession: Teknik ngrohje -ftohje
 • Age: 25-35 Vjece
 • 24/11/2020
Tirana

KERKOHET OPERATORE QE TE DIJE TE PERDORE PROGRAMIN

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
KERKOHET OPERATORE QE TE NJOHE PROGRAMIN FINANCA 5. PREFEROHET TE KETE EKSPERIENCE PUNE. ADRESA: KAFJA E RREMES...
 • Profession: Operatore
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/10/2020
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profession: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Camel Bar Lounge Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Per Turnin E Dyte.

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 13/12/2020
Camel Bar Lounge kerkon te punesoje kamariere femer per turnin e dyte.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &a...
 • Profession: Kamariere
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke Aplikimet deri me: 11/12/2020
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profession: Operatore telefonik
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Ofert Pune Si Elektriçist Dhe Ndihmes Ekeltriçist.

Rruga Fejzi Hizmo Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/01/2021
Kerkoj Elektricist Dhe Ndihmes Elektricist. Pages E kenaqshem +Siguracione. ...
 • Profession: Elektricist
 • Age: 25-35 Vjece
 • 24/11/2020
Tirana

Call Center Italisht/Anglisht

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
Kerkojm operator/e ne gjuhen italiane dhe angleze ne call center FOREX. Pagat me konkuruese ne treg. ...
 • Profession:
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

👉🏻Puno Agjente Shitje Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Rruga e Elbasanit Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira komunikuese...
 • Profession: Pune online
 • Age: 20-30 Vjece
 • 25/11/2020
Tirana

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 28/12/2020
🗣ZZGroup, kompania me 6 vjet përvojë në treg, kërkon 200 operatorë FULL-TIME ose PART-TIME, në Fushatën INBOUND  “SHËRBIM KLIENTI”, për gjuhët:1. Angleze;2. italiane;3. spanjolle;4. hollandeze;5. gjermane;6. turke;7. greke;...
 • Profession: Operator
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Kerkohen 2 Shitese Ne Nje Parfumeri Tek QTU-ja.

Qtu Pagesa: 250 Euro Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kerkohen 2 shitese ne nje parfumeri tek QTU-ja....
 • Profession: Shitëse
 • Age: 16-26 Vjece
 • 24/11/2020
Tirana

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/12/2020
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profession: Infermiere
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020
Tirana

Fast Food : Pitet Me Shije Kerkon Te Punesoje Kamarier.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 12/12/2020
Fast Food  : Pitet me shije kerkon te punesoje kamarier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &nb...
 • Profession: Kamarier
 • Age: E Pa Percaktuar
 • 24/11/2020

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New