🏡 computers and electronics

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 1 pending ADV 

Mag250 Iptv Ott Set Top Box I Perdorur

Tirana | Kodra e Diellit Mag250 i perdorur, por ne gjendje shume te mire si i ri. cmimi 60.000 leke te vjetera. eshtë një model kyç në serinë e njohur mag, i projektuar për nisje të lehtë në rrjetet e bazuara në ip...
14/09/2021 00:07

Piano Elektronike

Durres | Qender Piano elektronike privia. modeli px-150. 88 taste. ne gjendje shume te mire ...
28/08/2021 13:56

Shitet Iphone 7plus

Shkoder | Qender Shitet iphone 7plus i perdorur ne gjendje te mir punon krejt ne rregull me tana ...
27/08/2021 22:19

Samsung Galaxy S8 Plus

Durres | Qender Shitet samsung galaxy s8 plus (amerikan) ngjyra- i zi memoria- 64gb gjendja-9/10 ekrani-i krisur ne cep punimi ekranit-perfekt punimi i cel-perfekt mundesi nderrimi me cel, ps4 etj.. ...
15/08/2021 14:33

Shiten Objekte Te Ndryshme

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Oferte. 16 tavolina 30 mije copa.... 1 switch me 24 porta me freskues 50 mije ( profesional ) rutera te ndryshem. mause dhe tastiera 20-30 cope....... 0699667452 cel. : 0699667452 ...
06/08/2021 13:34

Leve Per Ps4 Origjinale Ne Shitje (controller Dualshock 4)

Durres | Qender Game controller dualshock4 wireless me drita led para dhe mbrapa për playstation 4 përcakton gjeneratën e ardhshme të lojërave elektronike. duke kombinuar tipare të reja revolucionare me kont...
26/07/2021 20:12

Epson Stylus Office Bx320fw

Vlore | Qender ...
24/07/2021 18:03

Bobcat 300 Helium Miner Hotspot Machine Eu868

Durres | Currilat Bobcat miner 300 është një pikë e minatorëve me efikasitet të lartë për hnt. compatibleshtë i pajtueshëm me helium longfi, një arkitekturë që ndërthur protokollin kryesor lorawan pa tel ...
22/07/2021 23:54

Nebra Hnt Indoor Hotspot Miner - Eu 868

Durres | Currilat Paketa përfshin: zona e brendshme nebra helium · antena rp-sma lora · përshtatës i energjisë 12v 1.5a në mbarë botën + përshtatës · kabllo ethernet 1m cat5. vjen me garanci (1 vit) ...
22/07/2021 23:50

Msi G24c Gaming Monitor 144hz 24

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Shitet msi g24c gaming monitor 144hz,1ms response time, i ardhur nga gjermania.i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj. per me shume informacion eshte lingu i adreses se monitorit https://www.msi.c...
16/07/2021 23:28

Atouch Tablet X10

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik I ri ne kuti !!!! ekrani: 7 inches operating system: android memorja :32 gb ram: 3gb 4g ...
13/07/2021 12:20

Kitare

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kitare elektroakustike marka tenson kitarja eshte e si e re dhe e ardhur nga anglia.nuk eshte e perdorur pothuajse fare ,me çanten origjinale te veten shum e paster dhe shum ngjyr e vecant ...
13/07/2021 11:45

Shitet Telefona Samsung

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Oakzion ?? shiten telefona te ri ne kuti. a 21s 32gb memorie 3 gb ram 17500 lek a 02s 32gb memorie 3 gb ram 13000 lek a 12 64gb memorie 4gb ram 17500 lek ngjyra e zez me dy vite garanci ...
30/06/2021 09:10

Iphone 8 64gb

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet iphone 8 64gb i zi ne gjendje shum te mire 10/10 pa asnje gervishtje, bateri 93%...
26/06/2021 21:44

Shitet Karte Zeri Audio Per Studio Record E Pa Perdorur Fare Pothuajs

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet karte zeri audio per studio record e pa perdorur fare pothuajse e re lidhet me midi organo mikrofon etj ...
07/06/2021 23:24

Shitet Kompjuter Gaming

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kompjuteri gaming i perdorur shume pak . per te pare me teper rreth kompjuterit shikoni fotot qe kam vendosur . cmimi eshte shume i arsyeshem 140 mij lek t vjetra . te interesuarit te me kontak...
03/06/2021 14:18

Shes Smartphone Samsung Galaxy J7

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Samsung galaxy j7 (2017) me 5.5-inch full hd (1080p) display dhe lte cat6 support. ka procesor 1.6ghz octa-core exynos 7870, 3gb ram, 16gb storage. samsung galaxy j7 ka dy kamera 13-megapixel. ka bate...
26/05/2021 10:40

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
23/05/2021 10:00

Shitet Playstation 3 Slim 320gb

Tirana | Brryli Ps3 slim 320gb me dy leva i dixhitalizuar. lojerat i futen me 3-4 mij leke per loje . i blere ne kuti dhe i mbajtur perfekt. nuk ndihet fare ne punim ...
22/05/2021 12:38

Shitet Laptop Compaq Cq58 8gb Ram 750hdd 15.6

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop compaq cq58 8gb ram 750hdd 15.6 cpu amd e 300 apu with radeon (tm)hd graphics 1.30ghz ram 8.00gb hdd 750 gb usb, hdmi, dvd, camera 135 euro cmim i pa diskutueshem, jo nderrime !...
22/05/2021 07:59

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New