🏡 cars for sale

🕵 Online 7 visitors | ⏳ 1 pending ADV 
8,200 Euro img
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2021 (16:37):Shitet makina mercedes benz c class  ne super gjendje, mund ta kontrolloni ku te deshironi!🚘 marka: mercedes benz c class📅 viti : 2010🚀 motorr: 300⛽️ karburanti: benzine®️ kambio: aut...Read the details..

11,000 Euro img
Nafte Karburanti
2013 Viti
30,000 Kilometra

17.09.2021 (10:44):Shitet makina mercedes benz e class  ne super gjendje.marka👉mercedes-e klas forca motorrike👉200karburanti👉nafteviti prodhimi👉2013kilometra👉20300cmimi👉11€pershkrimi👉mercedes e ...Read the details..

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

26.09.2021 (16:23):Mercedes benz e320 cdi 4matic(look e320 4matic)viti 2005359.000 km origjinale me liber sherbimikambio automat c/s  sensor parkimi mbrapa. sensor shiu. drita kseno/bixeno. sendilje elektrike. pilot au...Read the details..

Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

26.09.2021 (12:57):Makine e blere me 0 kilometra dhe e perdorur nga vetem nje person. te gjitha sherbimet te wolkswagen me liber servisi. kater goma te reja hankook. te gjitha faturat jane ne makine. full option, 2.5 di...Read the details..

Benzin Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

24.09.2021 (15:23):Marka 👉 volkswagen passat cc forca mottorrike👉 1.8 t lloji i kambjos👉 automatike tronike +- dsg 7g pershkrim 👉 : komanda ne timon kompjuter bordi auto pilot sensor parkimi 360 g...Read the details..

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

22.09.2021 (22:19):- hyndaj santa fe - motorri 1995 cc - kamje automatike 3 pozicjone - start stop - eco - pasqyrat me palosje - timoni me ngrohje - sedilje me ngrohje para ftohje - sedilje lËkure - drita ks...Read the details..

Benzin Karburanti
2015 Viti
70,000 Kilometra

22.09.2021 (09:55):Kia sorento (fuoristrada automat) - viti i prodhimit 2015, - motorr 2,4 benzine, - kilometrazhi 80,000 km, - air conditioner, - per femijet xhamat dhe dyerte mbrapa sigurohen me buton, - komanda...Read the details..

Benzin Karburanti
2015 Viti
70,000 Kilometra

22.09.2021 (09:55):Kia sorento (fuoristrada automat) - viti i prodhimit 2015, - motorr 2,4 benzine, - kilometrazhi 80,000 km, - air conditioner, - per femijet xhamat dhe dyerte mbrapa sigurohen me buton, - komanda...Read the details..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2021 (06:22):✅viti2010 ✅ kambio automatike ✅motor 2 dizel /nafte ✅disqe alumin ✅2 celsa ✅fenera kseno bi kseno ✅letra te paguara per 1 vit ✅gjendje perfekte ✅Çmimi : 7500€ ✅maki...Read the details..

Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2021 (16:37):Shitet makina mercedes benz c class  ne super gjendje, mund ta kontrolloni ku te deshironi!🚘 marka: mercedes benz c class📅 viti : 2010🚀 motorr: 300⛽️ karburanti: benzine®️ kambio: aut...Read the details..

Nafte Karburanti
2021 Viti
10,000 Kilometra

20.09.2021 (13:18):Shitet mercedes benz viano (2021) ✅ viti i prodhimit : 2021 ✅ lenda djegese : nafte (diesel) 2.0 ✅ transmetuesi (kambio) : manuale ✅ kilometra: 4000 (origjinale) ✅ ngjyra : e zeze. ...Read the details..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2021 (12:59):Shitet makina mercedes benz c class  ne super gjendje, mund ta kontrolloni ku te deshironi!🚘 marka: mercedes benz c class📅 viti : 2009🚀 motorr: 220⛽️ karburanti: nafte®️ kambio: autom...Read the details..

Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2021 (16:14):Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike. cdo gje funksionale edhe e gateshme per cdo lloj prove ne cfaredo servisi deshironi. motorri 1.2 benzine, me konsum:teper ekonom...Read the details..

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.09.2021 (13:53):Shitet audi a4 ne gjendje shume te mire 1.9 tdi i e kuqe gomat e reja vaj filtra te sapo bera ne gjendeje shume te mire e gatshme per kontroll ke servisi juaj i besuar shitet per arsye se kam bler mak...Read the details..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2021 (10:59):Shitet ford c- max vit prodhim 2009 cambio manual 1.6 naft me 201836 km e veta orgjinale makina ngjendje perfek shum e mbajtur me sherbimet qe te gjitha te bera e sapo ardhur nga italia makina vetem n...Read the details..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2021 (20:37):Shitet audi q5 fundi 2009 2.0 benzine/gaz e sapo ardhur nga zvicra🇨🇭 dritat xenon baxho panoramike tapiceri lekure super e paster 205.000 km me liber sherbimesh tek audi zvicer gomat e...Read the details..

Nafte Karburanti
2013 Viti
30,000 Kilometra

17.09.2021 (10:44):Shitet makina mercedes benz e class  ne super gjendje.marka👉mercedes-e klas forca motorrike👉200karburanti👉nafteviti prodhimi👉2013kilometra👉20300cmimi👉11€pershkrimi👉mercedes e ...Read the details..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2021 (13:57):Shitet mercedez benz me motorr c 300 benzine 4 matic e vitit 2009 .makina sapo ardhur nga usa me dogane te paguar + dokumenta.kilometra origjinale ,behet me gaz 100% .look dhe paket amg origjinal fabr...Read the details..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2021 (13:56):Shitet ford kugo viti prodhimit: 2011karburanti: naftekm: 155000 mijecmimi: 8500 euromakina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike. mund ta kontrolloni te servisi juaj i be...Read the details..

Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2021 (11:00):Shitet per arsye mos perdorimi. dokumente te sapo rinovuara per 1 vit ...Read the details..

Nafte Karburanti
2006 Viti
50,000 Kilometra

14.09.2021 (09:33): shitet makinë mercedes benz b class viti i prodhimit: 2006 me dokumentacion të rregullt taksa të paguara të gjitha shërbimet e kryera karburanti: naftë sensorë parkimi kondicioner ngjyra e zez...Read the details..

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

13.09.2021 (15:09):Shitet makine seat ibiza, 1.4 tdi, nafte, kambio manuale, ne gjendje te mire, servis vaj e filtra te kryera, me 2 celesa me pult, mbyllje automatike, siguracion i prere dhe kolaudim deri vitin 2022, ...Read the details..

Nafte Karburanti
2002 Viti
30,000 Kilometra

13.09.2021 (11:30): shitet makinë ford e vitit 2002 viti i prodhimit: 2002 me dokumentacion të rregullt lloji i mjetit: autoveturë karburanti: naftë Çmimi: 2500 euro për informacion më të detajuar mund të konta...Read the details..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

12.09.2021 (17:14):Shitet ford c- max vit prodhim 2009 cambio manual 1.6 naft me 201836 km e veta orgjinale makina ngjendje perfek shum e mbajtur me sherbimet qe te gjitha te bera e sapo ardhur nga italia makina vetem n...Read the details..

Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

12.09.2021 (07:16): ...Read the details..

Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

11.09.2021 (22:20):Okazion ⤵️ ✔ marka,modeli: mercedes benz c300 4 matic amg line ✔ viti: 2011 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogan ✔ km: 216.000 ✔ ngjyra: e zeze ✔ ops...Read the details..

Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

11.09.2021 (11:30):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: mercedes benz e250 bluetec 4 matic amg line ✔ viti: 2014 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: diesel ✔ targa: dogan ✔ km: 164.000 mund ti verifikoni ku...Read the details..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas