business property for rent

Ambjent Biznesi Per Qira ,bllok
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km from city center)
0.86 KM from city center
70.00 m2 Square Feet
2 Floor

Jepet me qira ambienti per biznes me siperfaqe 70m2 ne rrugen andon zako cajupidhenbsp; prane sheshit willson ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. ofrohet per biznese te ndyshme si call center, klinik denta... 10/08/2020 18:38

600 Euro

Qera,ambient Biznesi ,stacioni I Trenit ,tirane.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.68 Km from city center)
1.68 KM from city center
150.00 m2 Square Feet
2 Floor

(opp17095)ambienti ndodhet tek stacioni trenit. informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 150m2.• kati 2.organizimi :• open space .• 2 tualete me dritare.detaje të tjera :• bosh.• i investuar.•fasad xhami .• ofron pamje nga rruga krye... 10/08/2020 13:41

1,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km from city center)
0.86 KM from city center
36.00 m2 Square Feet
0 Floor

... 10/08/2020 13:27

350 Euro

Office For Rent In The Area Of Elbasan Street Near 7 Xhuxhave
Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km from city center)
2.25 KM from city center
45.00 m2 Square Feet
2 Floor

Id 4261374rruga e elbasanit, near 7 xhuxhave, office for rent, area 45 m², 2nd floor, air conditioning, toilet, sun orientation, office is furnished, suitable for a series of activities such as call center, notary, accounting office, dental clinic, ... 10/08/2020 09:17

320 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.85 Km from city center)
0.85 KM from city center
105.00 m2 Square Feet
0 Floor

... 10/08/2020 09:16

600 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)
1.62 KM from city center
60.00 m2 Square Feet
0 Floor

... 09/08/2020 13:01

350 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km from city center)
0.86 KM from city center
200.00 m2 Square Feet
7 Floor

... 08/08/2020 23:32

2,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.55 Km from city center)
0.55 KM from city center
200.00 m2 Square Feet
0 Floor

... 08/08/2020 12:28

2,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.03 Km from city center)
1.03 KM from city center
56.00 m2 Square Feet
2 Floor

... 08/08/2020 11:22

400 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.83 Km from city center)
0.83 KM from city center
46.00 m2 Square Feet
0 Floor

... 07/08/2020 16:02

350 Euro

Qera,ambient,unaza E Re
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.17 Km from city center)
3.17 KM from city center
120.00 m2 Square Feet
0 Floor

Opp17073ambienti është i pozicionuar në zonën e unazes se re.informacion mbi restorantin :• kati 0 përdhes• sipërfaqja : 120 m2.restoranti është totalisht i mobiluar dhe disponon:• restorant.• tualet.• i investuar• pozicion gjeogr... 07/08/2020 15:18

450 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km from city center)
0.77 KM from city center
62.00 m2 Square Feet
2 Floor

... 07/08/2020 15:03

450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.23 Km from city center)
2.23 KM from city center
36.00 m2 Square Feet
4 Floor

... 07/08/2020 14:57

300 Euro

Jepet Ambjent Me Qera Ne Yzberisht
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.27 Km from city center)
3.27 KM from city center
950.00 m2 Square Feet
0 Floor

📣jepet ambjent me qera ne zonon e yzberisht📣✅siperfaqa e ambjentit eshte e ndare ne dy kate🤩per me teper informacion:👉siperfaqa e ambjentit ne katin 0 eshte 950 m2 dhe 3.8 m lartesi👉ambjenti eshte bosh👉mund te perdoret per aktivit... 07/08/2020 10:59

3,800 Euro

Ambient Per Zyra Ne Vendodhje Perfekte (bllok - Spar) Buze Rruge Kryesore | Pallat I Ri Me
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.03 Km from city center)
1.03 KM from city center
100.00 m2 Square Feet
3 Floor

Jepet me qera ambient per zyra ne vendodhje perfekte (bllok - spar) buze rruge kryesore | pallat i ri me ashensor dhe administrim perfekt | strukture e rregullt | tualet funksionale | te gjitha instalimet e rejate dhenat e ndarjes:- 1 dhomedhenbsp; g... 06/08/2020 20:58

350 Euro

Qera,ambient , Bllok
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km from city center)
0.86 KM from city center
130.00 m2 Square Feet
2 Floor

Opp17022ambienti ndodhet në bllok,në rrugën ismail qemali. informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 130m2.• kati 2.organizimi :• 4 ambiente me hapsirë të bollshme.• 2 tualete me dritare.• ballkon.detaje të tjera :• bosh.• i invest... 06/08/2020 17:33

1,300 Euro

Don Bosko | Tirana (1.29 Km from city center)
1.29 KM from city center
100.00 m2 Square Feet
3 Floor

... 06/08/2020 17:26

40,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (0.99 Km from city center)
0.99 KM from city center
58.00 m2 Square Feet
1 Floor

... 06/08/2020 17:24

280 Euro

Jepet Me Qera Ambient Tek Kompleksi Fiori Di Bosco
Don Bosko | Tirana (0.07 Km from city center)
0.07 KM from city center
41.00 m2 Square Feet
0 Floor

▪️jepet me qera ambient tek kompleksi fiori di bosco▪️sipërfaqja e ambientit ështëdhenbsp; 41m2.▪️kati 0.▪️ambienti është i paisur me fasadë xhami.dhenbsp;▪️ka 1 tualet dhe është i investuar.•ambjenti është i përshtat... 06/08/2020 13:34

1,000 Euro

Qera,ambient,qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (103.30 Km from city center)
103.30 KM from city center
140.00 m2 Square Feet
3 Floor

Opp17011ambienti ndodhet në qendër. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 140m2.• kati 3.detaje të tjera :• open space.• i investuar.• sistem kondicionimi.• pallat i ri.zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më të pref... 05/08/2020 18:08

2,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km from city center)
0.56 KM from city center
20.00 m2 Square Feet
0 Floor

... 03/08/2020 15:16

210 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Biznese Te Ndryshme
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM from city center
200.00 m2 Square Feet
1 Floor

Ne bllok, jepet ambient me qira me hapesira te bollshme dhe i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi. ambienti ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet ne 5 dhoma, dy tualete, dhe nje oborr i vogel qe mundeson dhe hapseire parkimi. ambienti ka dhoma te me... 01/08/2020 11:45

1,600 Euro

Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Super Ambient Open Space!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
KM from city center
200.00 m2 Square Feet
7 Floor

Dhenbsp;tek tregu elektrik, jepet me qira super ambient open space i pershtatshem shume lloje zyrash. ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 7 kate dhe per momenti organizohet ne dy ambiente njeri prej tyre si zyre administratoresh nder... 01/08/2020 11:45

800 Euro

Ne Rrugen E Elbasanit, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!
Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana
KM from city center
70.00 m2 Square Feet
3 Floor

Dhenbsp;ne rrugen e elbasanit, jepet me qira super ambient per zyra me hapesira te bollshme dhe me shume drite. ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh me ashensor. zona ne te cilen ndodhet ka vendndodhje shume te mire dhe te jep mun... 01/08/2020 11:41

500 Dollar

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (114.33 Km from city center)
114.33 KM from city center
650.00 m2 Square Feet
0 Floor

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohesisht ka nje super ambjent te jashtem te ... 01/08/2020 11:40

2,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New