🏡 different articles ysberisht kombinat selite tirana

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Don Bosko
Shitet oxhak per arsye mosperdorimi ,ne gjendje shume te mire.cmimi eshte i diskutueshem.te interesuarit mund te me shkruajne ne whatsup ose te telefonojne ne 0697338571.faleminderit. ...
27/05/2023 12:48

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shite biciklete stevens prestige cyclocross viti 2019 - masa 54-m - weight 9.6 kg -frame aluminium sl 7005 tb -front fork stevens s-lite aluminium -brakes shimano 105-crankset shimano fc-rs510 -...
20/05/2023 21:41

Durres - Home Cinema

Zona: Zone Periferike
Shitet kompleti i altoparlantëve për kinemanë shtëpiake kenwood. përbëhet nga 4 bokse të rangut të mesëm, nën-woofer dhe altoparlant qendror. gjysmë e re. Çmimi 50,00 € ...
20/05/2023 14:05

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shiten manekina,rafte xhami ,pllaka druri per rroba dhe kepuce,varse metalike etj,ne gjendje shume te mire ...
19/05/2023 16:37

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Karroca per invalid, skutera me bateri per invalid,goma, bateri gel, karikus, ...
16/05/2023 15:14

Zona: Sauk
Sistem ngrohje me kaldaje pellet 11 k. sistemi është përdorur me kujdes dhe është në gjendje shumë të mirë. ai ka një fuqi termike prej 11 kw dhe mund të furnizojë ngrohtësi për një...
06/05/2023 08:38

Zona: Sauk
1 kaldaje + 4 termosifone dhome + 1 termosifon banje. shitet një sistem ngrohjeje me kaldaje pelleti 11 kw të përdorur. sistemi është në gjendje të furnizojë ngrohtësi për një shtëpi os...
06/05/2023 08:35

Durres - Miser

Zona: Gjiri i Lalzit
Miser per buke dhe per fare super i mire dhe i shishem. per çdo informacion tel +355699901885 ...
04/05/2023 19:48

Zona: Currilat
Shitet gasolio + generatore ne gjendje pune ...
02/05/2023 15:35

Zona: Vore
Shesim dru ulliri 6000 leke metri cmimi i padiskutueshem. ...
13/04/2023 21:17

Tirana - Shiten

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet automat globus elektrik italia qyeteti: tirane per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne youtube cmimi: 50mij lek nr: 0672411000 mund te na kontaktoni dhe ne w...
11/04/2023 20:26

Tirana - Shiten

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
shitet plugs cee 3x16a 220/250v type:013 qyeteti: tirane per me shum ifo per perdorimin mund te informoheni me ane te vidiove ne youtube cmimi: 50mij lek nr: 0672411000 mund te na kontaktoni d...
11/04/2023 20:14

Zona: Ksamil
Shiten 50 cifte shezllonash druri te reja te perdorura vetem 1 muaj!cifti permban 2 shezllone ,dysheket perkates dhe nje tavoline te vogel druri! ...
02/04/2023 12:30

Zona: Zone Periferike
Shesim vaj ulliri 100% bio nga zona e mallakastres transport ne gjithe shqiperine ...
30/03/2023 14:24

Zona: Brryli
Qumesht blete bio. 1 shishe e vogel 10 gr - 5000 leke mbi 5 shishe- 4500 leke secila mbi 10 shishe -4000 leke secila ...
28/03/2023 16:21

Durres - Shes

Zona: Qender
Shes punim artstik druri...
27/03/2023 01:28

Tirana - Depilator

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Depilatim lazer ne kushte shtepie. modastika / skinpetra. perdorur vetem 2 here. cmimi 12.000 leke ...
24/03/2023 10:07

Zona: Qender
Shitet cisterne inoksi, trashesia 5 m / m, volumi 6000 litershe. eshte e perdorshme per uje te pijshem ose per uje industrial. cmimi eshte i arsyeshem dhe i negociueshem....
21/03/2023 11:56

Tirana - Cante Laptopi

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shes cante laptopi te re, business, caselogic, doreza dhe aksesore lekure me shume ndarje e xhepa perfekte per pune. ...
05/03/2023 21:31

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shes dyshek me ajer, intex dopio152*205*25. perfekt per kamping, plazh, vizitore ne shtepi. nje here i perdorur, cmim i diskutueshem. ...
05/03/2023 21:28

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New