🏡 dhoma gjumi te perdorura

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 7 njoftime ne pritje
Zona: Zone Periferike
Mixer per prodhime pasticerie dhe produkte brumi. ...
21/02/2023 19:51

Zona: Zone Periferike
Furre pjekje per pasticeri dhe pizza, marke italiane pak e perdorur. ...
21/02/2023 19:48

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten mobilje per dyqan rrobash ...
15/02/2023 23:07

Zona: Laprake
Per arsye emigrimi,shes te gjitha mobiljet dhe elektroniket e shtepise (te reja dhe te perdorura) cmimi i diskutueshem ...
28/01/2023 10:44

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
💥oferte,oferte💥 shesim 2 divane te rinj.cmimi 32000 leke te 2. shiten per arsye emigrimi.divanet jane perdorur vetem 1 muaj.tapiceria e shkelqyer. ...
23/01/2023 21:53

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet frigorifer i perdorur ne gjendje pune, frigoriferi eshte blere perpara disa vitesh jashte , i pershtatshem per ftohje dhe ngrirje duhen ndruar gominat e. dyerve okazion... ...
21/01/2023 11:23

Zona: Fresku/Linze
Shitet aspirator i markes casals model bd 9/9 m4. ne gjendje shum te mire pune, i perdorur per me pas se 3 muaj. ...
17/01/2023 15:34

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shitet shtrydhese frutash fuego fg-13sj ...
16/01/2023 20:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
13 tavolina zyre/kompjuteri ...
14/01/2023 22:56

Caldo , Panele Diellore 100% Greke Me Cilesi Dhe Cmime Shume Te Mira

Fier | Qender ⚡ caldo , panele diellore -firme greke ⏩tek ne do te gjeni:-dushe diellore-pike shumice-bolier-panele✅panelet jane 100% greke📑5 vjet garanci🔺pasqyrat jane full ble👉cilesi , garanci dh...
21/03/2023 23:02

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shitet kondicioner i markes mideakondicioneri eshte ne gjendje te mire punedhenbsp;...
27/12/2022 16:01

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet peshore elektronike e re. kapaciteti maksimal i peshës: 50 kg kjo peshore dixhitale është një zgjedhje e shkëlqyeshme , e përshtatshme për tregje, dyqane ushqimore, kuzhina, restorante...
26/12/2022 22:44

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shitet frigorifer banak ecolux i ri, me permasa: gjatesi: 86cm gjeresi: 60 cm lartesia: 84cm te dhenat teknike ndodhen ne foto. cmimi i diskutueshem. ...
26/12/2022 22:40

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shitet lavatrice zanussi (5 kg). ne gjendje shume te mire pune. shitet per arsye mosperdorimi. disponohet edhe manual perdorimi....
24/12/2022 14:57

Zona: Qender
Minibar ne gjendje shume te mire permasa 270*220, pak i perdorur shitet per arsye nderrim shtepie . cmimi i diskutueshem ! ...
03/12/2022 15:29

Zona: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Tavolina xhami/ druri x 100 karrige lekure/druri x 50 ambazhure mural dhe llampadare te madhesive te ndrryshme x400 ambazhure tavani x21 piktura te medha te realizuara me korniza x39 zbukurime d...
24/11/2022 22:30

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet pianure me induksion model inno slide 2100 me 1 sy. funksione me prekje. prodhim orgjinal gjerman. e re dhe e pa perdorur. masat 290x62x360 mm, fuqia 2000 w, pesha 2.5 kg, tensioni 220-240 v 50...
22/11/2022 14:02

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shitet krevat druri italian per femije nga 0 deri ne 7 vjec, sebashku me dyshek per krevatin, jorgan e set carcafesh dhe mbrojtese rreth e rrotull krevatit per te mbrojtur femijen i markes bluemarine....
13/11/2022 07:25

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✨ mobileri arjaniblejme dhe shesim mobilje te perdoruradhoma gjumi-kuzhina-kende-kolltuqe-divanetavolina-minibare-soba-frigorifer-lavatricemarrim porosi per kuzhina te reja📲 per me shume informac...
24/10/2022 20:05

Zona: Fresku/Linze
Ngjyre pana dhe kafe. materiali eshte drru! ka pjesen e mbajtjes se televizorit dhe pjesen e minibarit. shitet dhe nje minibar me vete, i cili kushton 150 euro. ...
18/10/2022 22:32

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shiten karrige austriake te reja. jane nga druri i ahut, jashtzakonisht cilesore, te bukura dhe elegante. ...
17/10/2022 20:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim