Vile 2 Kateshe ne Mullet *PETRELE - Oborr **5 Vende Parkimi || e Rikonstruktuar me Cdo Gje Super Cilesore **Sis Ngrohje / Ftohje DAKINI Tirana

Casa in affitto 25/01/2023 18:58 Post ID: 18421


Payment 900 Euro
Camere | Soggiorno 3+1, Arredato   (Per 6 persone massimo).
Superficie 700.00 m2 con 2 Bagni
Piano Ville di lusso Piano 2 con 1 Ascensore
Distanza 2.44 km dal centro citta
Citta - Zona Tirana - Sauk
Indirizzo Rruga e Vjeter, Mullet, Tirane - Mappa
Letture 358088

Jepet Me Qera Vile 2 Katëshe Me Privatësi Maksimale + Oborr & + **5 Vende Parkimi - Hyrja Është E Rikonstruktuar || Sistemi I Kondicionimit Është Daikin  **Më I Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje) || Kundrabufeja E Re || **Elektro Shume Cilesore || Ndricim Me Spote Led- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 

*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 
****Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera

Q3453

Të Dhënat E Ndarjes 

- 3 Dhoma Gjumi 
- 1 Sallon + Kuzhinë 
- 2 Tualete
- 2 Korridor
- 4 Ballkone

- Sip Totale  : 350 M² Ndërtim 
- Sip Neto : 280 M² 
- Sip Truall : 700 M² 
- Kati : 1-2
- Vit Ndërtimi : 2005
- Katet E Vilës :  2


Karakteristika: 

- Hyrja Është E Re Dhe E Rikonstruktuar

- Sapo Është Vendosur Sistemi I Kondicionimit Që Është Daikin, Më I Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje ) 
- Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiaket
- Kolltuqet Janë Marr Në Greqi ( Mund Të Zëvëndësohen Dhe Me Kënd ) + Tv Plazëm 
- Tavane Të Varura Me Spote Ndricimi Led

- Ndriçimi Natyral Gjatë Gjithë Ditës, Ajër I Pastër, Qetësi, Gjelbërim Dhe Privatësi  
- Tualetet Janë Me Dritare
- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Dhe Të Rregulluara ( Krevatët Zëvëndësohen ) 
- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 

*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 
- Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera


- Qetësi Absolute, Njerëz Vendalinjë Dhe Te Qete
- Ka Akses Direkt Në Autostradë - 4 Min Larg Teg, 8 Min Larg Tiranës Dhe 15 Min Larg Elbasanit 
- Lidhet Shumë Shpejt Me Parkun E Farkës, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Në Zonë Çmimi : 900€

Tel Ose Whatsapp: