2+1+2 WC ne BLLOK ** Super Pamje (Kati 11) Ashensor (Mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parket AC5 **JUG Tirana

Casa in affitto 26/01/2023 18:10 Post ID: 18278


Payment 850 Euro
Camere | Soggiorno 2+1, Arredato   (Per 5 persone massimo).
Superficie 125.00 m2 con 2 Bagni
Piano Appartamento Piano 11 con 2 Ascensore
Distanza 0.66 km dal centro citta
Citta - Zona Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Indirizzo Rruga Brigada VIII Tirane,Shqiperia - Mappa
Letture 309000

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2wc+ 2 Ballkone Me Sipërfaqe 125 M2 (Kati 11) Në Bllok - Përball Ish Juveniljes  // Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Siguri Te Larte || Banesa Eshte E Pabanuar Me Pare Dhe E Rinovuar Se Fundmi || Mobilim Shume Cilesore Dhe Elektroshtepiake Nga Markat Me Te Mira Ne Treg || Parket Laminat (Ac5) Kondicioner Ne Cdo Dhome || Dy Tualete Me Hidrosanitare Cilesore  

Q3654

Të Dhënat E Ndarjes 

- 1 Soxhorno + Kuzhinë 
- 2 Korridor 
- 2 Dhoma Gjumi 
- 2 Ballkone
- 2 Tualete 

- Sipërfaqe Total : 125  M2
- Sipërfaqe Neto : 109 M2 
- Kati : 11
- Vit Ndërtim : 2008
- Katet E Pallatit : 11
- Ashensor : Po ( 2 Ashensor ) 

Extra:

- I Sapo Rikonstruktuar Me Çdo Gjë Ultra Te Re
- I Pa Banuar Me Pare ***
- I Sapo Lyer Dhe Me Kondiconer Në Çdo Dhomë
- Kënd I Ri I Pa Përdorur + Tv 52 Polësh Plazëm  Samsung 

- Apartamenti Eshte I Shtruar I Gjithi Me Parket Laminat Ac5 
- Grilat Automatike Dhe Dritaret Dopio Xham Termike
- Kuzhina Me Kundrabufe Cilësore Te Paisur Me Lavastovilje Beko, Pianur Beko, Aspirator Aeg, Frigorifer Lg, Sobë Aeg, Enë Kuzhine Dhe Shtrydhëse.
- Dhomat E Gjumit Të Papërdorura Të Reja 

- Apartamenti Ka Dritë Gjatë Gjithë Kohës Me Orientim Jug + Qetësia Është Absolute 
- Pallati Është I Mirëadminstruar Njerëz Të Shtresës Së Lartë Dhe Siguria Maksimale Me Roje Dhe Kamera 24 Orë 


Çmimi : 850€  Neto (Pa Përfshirë Taksat) 

Për Më Shumë Kontaktoni Ne Whatsapp: